فرماندار قصرشیرین: صحت و سلامت قلم از رسالت‌های خبرنگاران است

قصرشیرین - ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: صحت و سلامت قلم از رسالت‎‌های خبرنگاران است که باید مورد توجه اصحاب رسانه قرار گیرد.

«مرادعلی تاتار» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با گرامیداشت۱۷ مرداد و روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه و قلم و بزرگداشت یاد شهدای قلم و خبررسانی، افزود: خبر و اطلاع رسانی عنصر آگاهی بخشی جوامع امروز و نیاز مهم  بشر در عصر ارتباطات است و خبرنگاران طلایه داران و سربازان این عرصه هستند.

وی تصریح کرد: تصور دنیای بدون خبر و آگاهی غیرممکن است و اصحاب رسانه و خبر با بینش و آگاهی قدم در مسیر ارایه اخبار به مردم بر می‌دارند.

او در ادامه گفت: یکی از نیازمندی های امروز جامعه نقد سازنده است و خبرنگاران باید با بررسی دقیق مشکلات و ارایه راهکارها کمک بزرگی به مسیر توسعه کشور داشته باشند.

وی اظهار داشت: دنیای امروز دنیای تبادل اخبار و اطلاعات است که با پیشرفت های نوین در فضای مجازی خبر در کمترین زمان ممکن در سرتاسر دنیا مخابره می شود و این رسالت خبرنگاران را برای صحت خبر بیشتر می کند.

تاتار با بیان اینکه سرعت در انتشار خبر همواره دغدغه رسانه هاست، افزود: رعایت انصاف در صحت خبر مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: قلم و خبر اصحاب رسانه همیشه راهگشای توسعه و رفع موانع و بیان دغدغه های جامعه است و مسوولان هم وظیفه دارند در خصوص بیان عملکرد دستگاه خود با خبرنگاران همراه و پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: روز خبرنگار فرصت مناسبی برای تقدیر از تلاش های افرادی است که بی وقفه در راه اطلاع رسانی و آگاهی به مردم تلاش می کنند.

وی از تلاش های خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان قصرشیرین قدردانی کرد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =