۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83900180
۱ نفر

برچسب‌ها

پیام عید غدیر خم، پیوند امت با ولایت است

یزد- ایرنا - جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: پیام واقعی عید غدیرخم، پیوند ناگسستنی امت با ولایت و تلاش برای تحقق ارزش‌های معنوی و دفاع از عدالت و پایبندی به دین است.

سعید زارع روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:حمایت و  پشتیبانی همه‌جانبه از حریم ولایت مهمترین پیام غدیر است که باید با فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای در جامعه و بین مردم نهادینه شود.

وی با تبریک این عید بزرگ ادامه داد: غدیرخم دارای ابعاد بسیار گسترده و جزو اعیاد اصلی و تاثیرگذار در مکتب اسلام شمرده می‌شود که باید نسبت به تبیین و پاسداشت آن در جامعه اقدام صورت گیرد که سند سربلندی است .

این مسول اظهار کرد: رکن اصلی دین موضوع  امامت و ولایت است و نعمتی است که خداوند نصیب ما کرده و باید همواره برای تقویت و دفاع از آن وظایف دینی، ملی و انقلابی خود را در جامعه عمل کنیم.

زارع به اهمیت ولایت فقیه اشاره کرد و آن را استمرار حرکت انبیا ذکر کرد که ملت قهرمان ایران در سال‌های گذشته با پیروی از آن تمامی توطئه‌های فرهنگی و اقتصادی دشمنان را با سربلندی پست سر گذاشته است .

وی همچنین با اشاره به شرایط کرونا از مرم خواست تا برنامه‌های امروز در بزرگداشت غدیر با رعایت دقیق نکات بهداشتی و بیشتر در فضای مجازی با تبیین فلسفه این عید بزرگ بنحو مناسب برگزار شود.

۱۸ ذی‌الحجه مطابق با ۱۸ مرداد روز عید سعید غدیرخم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =