امام جمعه گناوه : سلامت فرهنگی و فکری جامعه مرهون تلاش خبرنگاران است

گناوه – ایرنا – امام جمعه گناوه گفت: سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران است که به عنوان دیده‌بان افکار عمومی و تصویرگر زمان خویش قلمداد می‌شوند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان افزود: شغل خبرنگاری مقدس است زیرا  خبرنگاران نماد امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه هستند.

وی اضافه کرد: خبرنگاران صدای رسای مردم هستند و همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و مسائل و مشکلات را با هدف برطرف کردن آنها به گوش مسئولان می‌رسانند.

رکنی حسینی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای رسانه ازجمله شهید محمود صارمی اظهار کرد: داشت: تقارن روز خبرنگار با دهه امامت و ولایت و عید غدیرخم از بزرگ‌ترین عیدهای شیعیان افتخاری برای این قشر زحمت کش و فرصتی مغتنم برای تجلیل از آنان است.

رکنی حسینی افزود:  روز خبرنگار فرصت ارزشمند و گرانبهایی است برای پاسداشت مقام شامخ عالی انسان‌های فرهیخته که در راه روشن‌گری و آگاه بخشی جان خودرا تقدیم کشور و انقلاب کردند.

امام جمعه گناوه گفت: امروز اگر مردم تلاش می‌کنند تا  ویروس منحوس کرونا را از بین ببرند بواسطه  اطلاع رسانی و آگاه بخشی گسترده شبانه روزی خبرنگاران  است.

                                                                                      

وی با گرامیداشت  دهه امامت و ولایت افزود: روز عیدغدیر بزرگ‌ترین عیدهای اسلامی روز ولایت و مایوس شدن دشمنان اسلام است که فکر می‌کردند با رفتن پیامبر خاتم نبوت به پایان می‌رسد.

رکنی حسینی خاطرنشان کرد: غدیر یک سرزمین نیست بلکه تلاقی طلایه داران  امامت و ولایت و مکمل رسالت پیامبر اعظم محمد (ص) است.

در این آیین که به همت ستاد نمازجمعه، بنیاد بین المللی غدیر و اداره امور اوقاف و امورخیریه گناوه برگزار شد برنامه های مختلفی شامل مولودی سرایی، دکلمه و سرود دانش آموزی در وصف روز خبرنگار و دهه امامت و ولایت اجرا شد و در پایان از خبرنگاران و سادات این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =