۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۸:۰۷
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83900113
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح اطعام پنج هزار نفری ضیافت علوی در اهواز

اهواز-ایرنا -مسئول گروه جهادی شهدای کوی طالقانی اهواز گفت: پنج هزار پرس غذای گرم برای ایتام در قالب طرح اطعام ضیافت علوی به مناسبت عید سعید غدیر در اهواز پخت و بین مناطق کم برخوردار اهواز توزیع شد.

داریوش کلاهکج بامداد شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در منطقه کوی طالقانی اهواز اظهار داشت: پخت پنج هزار پرس غذای گرم برای ایتام در قالب طرح ضیافت علوی در سطح این شهرستان اجرا و در مناطق کوی طالقانی، عین ۲ ، ۲۰ متری، حصیرآباد، ۴۰۰ دستگاه و ملاشیه توزیع شد.

وی افزود: این طرح با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا شده و قرار است روز شنبه ۲ هزار پرس دیگر نیز در منطقه کوی آل صافی پخت و بین نیازمندان توزیع شود. 

مسئول گروه جهادی شهدای کوی طالقانی اهواز ادامه داد: این گروه جهادی در زمینه محرومیت زدایی در این ایام خدمات دیگری نظیر کمک به ساخت و ترمیم منازل و همچنین تعمیر سیستم های سرمایشی را در مناطق محروم در دستور کار دارد.

همچنین محمد خان میرزا مسئول کانون خادم یاران رضوی در منطقه ۴۰۰ دستگاه اهواز گفت: اکنون تهیه و توزیع بسته های معیشتی،کمک هزینه، تسهیلات بدون بهره، تعمیر سیستم های سرمایشی و یخچال در مناطق کم برخوردار این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین هماهنگی برای حضور پزشکان و ویزیت رایگان بیماران این مناطق و تهیه دارو برای نیازمندان از دیگر خدماتی است که در این مناطق ارایه می شود.

عید غدیر از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان است که شیعیان در سراسر جهان این روز را جشن گرفته و مراسم مختلفی در گرامی‌داشت این عید سعید برگزار می‌کنند.

باتوجه به شرایط خاص کشور و خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا امسال جشن روز عید غدیر در سطح استان خوزستان برگزار نمی شود و گروه های جهادی با کمک پایگاه های بسیج و سایر ارگان های خدمات رسان با راه اندازی کاروان های شادی خودرویی و موتوری این روز را گرامی می دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =