موکب شهدای صنعت مس در رفسنجان افتتاح شد

کرمان - ایرنا - موکب شهدای صنعت مس با هدف فقرزدایی و درمان بیماران بی بضاعت به طور رسمی کار خود را در رفسنجان آغاز کرد.

علیرضا توحیدی پور شبانکاه جمعه در حاشیه افتتاح موکب شهدای صنعت مس در رفسنجان افزود: این موکب در راستای مسئولیت های اجتماعی فعالیت های خود را از ابتدای شیوع ویروس کرونا آغاز کرده و امشب به طور رسمی این موکب کلید خورد.

مدیر موکب شهدای صنعت مس تصریح کرد: این موکب با ۳۰۰ نیرو شامل آشپز، تأسیسات، پزشک و غیره با پشتوانه مالی شرکت مس در راستای فقر زدایی منطقه جنوب کرمان، مباحث فرهنگی و درمان بیماران فعالیت می کند.

وی بیان کرد: در ۳۵ روز ابتدای شیوع ویروس کرونا این موکب پخت روزانه یکهزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم و توزیع بین خانواده های قرنطینه در خانه و معتادان کارتن خواب را انجام داد.

توحیدی پور از دیگر کمک های این موکب را کمک های دارویی به سه دختر بیمار سرطانی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی در جنوب استان کرمان، ساخت چهار واحد مسکونی با کمک موسسه خیریه گمنام، توزیع آرد، توزیع ماسک، ژل ضدعفونی کننده دست و اقلام بهداشتی و ...  عنوان و تصریح کرد: همچنین این موکب در بروز حوادث غیرمترقبه مانند سیل خوزستان، سیستان و بلوچستان و ... کمک های نقدی و غیر نقدی فراوانی ارائه کرده است.

وی گفت: همچنین در یک ماه قبل از آغاز ماه مبارک رمضان هم ۲ هزار سبد معیشتی هرکدام به ارزش ۷۵۰ هزار تومان بین نیازمندان متأثر از کرونا توزیع کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =