۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۸:۰۰
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 83900084
۰ نفر

برچسب‌ها

اطعام ۳۴ هزار نفری غدیر در دزفول

دزفول- ایرنا- اطعام ۳۴ هزار نفری غدیر توسط هیات روضه الزهرا (س) در دزفول آغاز شد.

مسوول هیات روضه الزهرا(س) شهرستان دزفول روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: هیات روضه الزهرا(س) در برنامه‌های مختلف در کنار مردم است و دغدغه‌ای بیشتر از شادی و عزای اهل بیت(ع) دارد.
حجت الاسلام مصطفی محجوب افزود: برای سومین سال پیاپی، اطعام غدیر توسط خادمان این هیات و مسجد شهدای کربلای دزفول انجام شده که در سال اول ۱۴ هزار پرس و در سال دوم ۲۲ هزار پرس توزیع شده و امسال نیز ۳۴ هزار پرس غذا در روز عید توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه به علت جلوگیری از تجمع و شیوع کرونا هیچ غذایی در محل توزیع نمی‌شود، اظهارداشت: آشپزهای این هیات دارای کارت سلامت بوده و آشپزی زیرنظر ماموران بهداشت انجام می‌شود.
وی افزود: همچنین به همت هیات روضه الزهرا (س) و مسجد شهدای کربلا ۱۴ هزار قرص نان تهیه و در عید غدیر در  چند نقطه شهر بین نیازمندان توزیع می‌شود.
مسوول هیات روضه الزهرا(س) دزفول گفت: تهیه هفت کولر برای خانواده‌های نیازمند و فقرا در شرایط هوای گرم خوزستان، راه اندازی کارگاه تولید ماسک و تولید روزانه چهار هزار ماسک، گان پزشکی، پاپوش، دستکش و دیگر اقلام بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده بوده‌اند.
وی افزود: همچنین ۸۰۰ بسته معیشتی به همت خادمان این هیات و مسجد شهدای کربلا تهیه و توزیع شده است.
حجت الاسلام محجوب تهیه بسته‌های بهداشتی شامل شیرخشک و اقلام بهداشتی برای نوزادان را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: موکب سلامت راه اندازی و مواد ضدعفونی، ماسک و اقلام بهداشتی بین مردم توزیع شد.

طبخ و توزیع هفت هزار پرس غذای گرم در شهر صفی آباد و سه هزار و ۵۰۰ پرس در شهر میانرود نیز از دیگر برنامه‌های عید غدیر در شهرستان درفول می‌باشند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =