فرماندار الیگودرز: مدیران نباید از خبرنگاران شکایت کنند

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: هیچ مدیری اجازه ندارد از رسانه ها و خبرنگاران در دستگاه قضایی طرح شکایت کند.

حمید کشکولی روز جمعه در جمع خبرنگاران الیگودرز با تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران مطالبات بحق مردم را در چارچوب اخلاق و انصاف بیان نمایند و مدیران باید پاسخگو باشند.

وی تعهد و تخصص را لازمه فعالیت خبرنگاری دانست و اظهار داشت : انتقاد باید همراه با ارائه راهکار باشد و رسانه ها سعی کنند ضمن افزایش سطح کیفی اخبار دقت و صحت را فدای سرعت نکنند.

وی گفت: در برهه ای که رسانه های بیگانه کشور را بمباران رسانه ای می کنند نقش رسانه های داخلی در آگاهی بخشی و امید بخشی به جامعه  تاثیر گذار و  ارزشمند می باشد.

وی همچنین از فرهنگ سازی و آموزش تخصصی رسانه ای بعنوان دو مقوله مهم یاد نمود و افزود : رسانه ها نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند و به نوعی نظارت بر عملکرد مسوولان باید از جمله کارکردهای رسانه ها باشد.

فرماندار الیگودرز با تاکید بر مطالبه گری خبرنگاران از مسوولان گفت : هیچ مدیری حق شکایت از خبرنگاران را ندارد  اما خبرنگاران هم باید اخلاق را رعایت نمایند.

کشکولی به مشکل قطع  شبکه های دیجیتال در الیگودرز اشاره نمود و افزود : این مشکل ناشی از قطع مکرر برق  می باشد و در پی مطالبه گری مردم و رسانه ها و پیگیری های صورت گرفته مقرر شد علاوه بر تهیه و نصب ژنراتور برق جهت ایستگاه عسگران آنتن تقویت نیز در  تپه یال نصب شود.

الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =