۱۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان سقزی توزیع می‌شود

سنندج - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی سقز گفت: ۱۰ هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید سعید غدیرخم، تهیه و در بین نیازمندان این شهرستان توزیع می‌شود.

حجت الاسلام برومند رازیانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی با همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، هیات های مذهبی و کانون های فرهنگی تبلیغی شهرستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم این تعداد غذای گرم را تهیه و در بین نیازمندان توزیع می‌کنند.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال و در طول ایام کرونا در چندین مرحله غذای گرم تهیه و بین نیازمندان واقعی این شهرستان توزیع شده است، افزود: جدا از تهیه و توزیع غذای گرم، بسته های غذایی و بهداشتی در روزهای کرونایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.

حجت الاسلام رازیانی یادآور شد: پرس‌های غذایی در میان نیازمندانی که تحت هیچ نهاد حمایتی نسیتند توزیع می شود و مید است این کمک ها در آینده هم صورت بگیرد تا نیازمندان بیشتری از این کمک ها بهره ببرند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =