۶ مرحله غربالگری کرونا برای کارکنان بهشت زهرا (س) انجام شد

شهرری - ایرنا - مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت کارکنان این سازمان، تاکنون ٦مرحله غربالگری انجام شده‌است.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، سعید خال در دیدار با فرمانده سپاه حضرت روح‌الله (ره) بابیان اینکه کارکنان سازمان متبوعش واقعا به صورت شبانه روزی در حال کار و تلاش و ایثار هستند، افزود: عملکرد سپاه پاسداران در اقدامات پیشگیرانه ویروس منحوس کرونا پیشتاز است و این نهاد در مبارزه همه جانبه با شیوع این ویروس خوش درخشید.
وی اظهار داشت: سازمان بهشت زهرا (س) تعامل بسیار خوبی با سپاه پاسداران دارد و همه همکاران در راستای همکاری‌های فرهنگی و اجتماعی در کنار سپاه هستیم، تعامل ما با این نهاد در سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده است.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) یادآور شد: خودمان را برای روزهای سخت‌تری در بحران کرونا آماده کرده‌ایم تا به لطف خدا و تداوم همکاری ها با سایر دستگاه ها به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این بحران عبور کنیم.
مدیریت جهادی در سازمان بهشت زهرا (س)

فرمانده سپاه حضرت روح‌الله (ره) نیز در دیدار گفت: سازمان بهشت زهرا(س) از مدیریت جهادی بسیار خوبی برخوردار بوده و این از لطف امام و شهدا است و هرکسی در این محل خدمت کند در واقع خادم شهدا و مردم بوده و شما در پیروی از ولی فقیه پیشقدم بودید .

سرهنگ محمد آرزومندی، عملکرد مجموعه سازمان بهشت زهرا (س) را نمونه‌ای برای سازمان‌های دیگر خواند و افزود: ما از روزهای اول شیوع ویروس منحوس کرونا شاهد زحمات و تلاش‌های همکارانتان برای برگزاری مراسم کفن و دفن بیماران متوفی کرونایی بوده‌ایم به همین جهت از شما تقدیر و تشکر می‌کنیم.
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روی پرسنل بهشت زهرا (س) در بحران کرونا یادآور شد: ما به نوبه خود برادرانه در کنار شما هستیم تا از این بحران عبور کنیم.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha