توزیع ۳۰۰ بسته کمک مومنانه توسط موکب اربعین دراهواز

اهواز - ایرنا - ۳۰۰بسته کمک مومنانه (سبد غذایی خشک) توسط موکب اربعین حسینی آبشار عاطفه‌ها، در آستانه عید سعید غدیر خم ، روز جمعه در آیینی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در اهواز توزیع شد.

به گزارش ایرنا این کمک مومنانه به ارزش هرکدام سه میلیون ریال در اجرای مرحله ششم رزمایش کمک‌های مومنانه با مشارکت خیرین صورت گرفت.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در این آیین به خدمات ارزشمند موکب‌های اربعین در کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و گفت:موکب‌های اربعین یاری گر مردم در حوادث مختلف بوده و هستند.
حجت الاسلام سید محمود موسوی بیان کرد: موکب‌های اربعین خوزستان در ماه‌هایی که بسیاری ازخانواده‌های آسیب پذیر درگیر کرونا بوده‌اند خدمات رسانی کرده و در در پنج مرحله کمک مومنانه ، به یاری آسیب دیدگان شتافته‌اند.
وی متولیان موکب‌های اربعین را امین مردم خیر توصیف کرد و خطاب به آنها افزود: همه کمک‌های مردمی در دست شما امانت است و خادمان موکب‌ها باید این امانت را به اهل آن برسانند.

حجت‌الاسلام موسوی افزود: این خدمات ارزشمند و خالصانه توسط موکب‌های اربعین نزد خداوند محفوظ است.موکب اربعین آبشار عاطفه‌ها با جذب مشارکت بیش از ۲ هزار نیکوکار خوزستانی ، ۸۰۰ خانوار کم بضاعت را زیرپوشش دارد.
به گزارش ایرنا هم‌اکنون ۲۵ موکب اربعین خوزستان با ۵۲۱ خادم درحال خدمت رسانی به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا هستند و در این ارتباط ۱۲ کارگاه نیز مشغول تولید ماسک و لوازم حفاظتی برای مراکز درمانی خوزستان هستند.
در تبعیت از فرمایش رهبر معظم انقلاب، در دهه ولایت و امامت گروه‌های جهادی و هیات‌های مذهبی خوزستان با توزیع هزاران سبد غذایی به یاری هموطنان آسیب دیده شتافتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =