۱۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83899818
۰ نفر

برچسب‌ها

شهروندان قزوینی از سفر به استان‌های همجوار خودداری کنند

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: از شهروندان قزوینی می‌خواهیم تا با توجه به وضعیت قرمز ویروس کرونا در استان‌های همسایه، از سفر به این مناطق خودداری کنند.

منوچهر حبیبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه استان‌های تهران، البرز، گیلان و زنجان در وضعیت قرمز قرار دارند و هرگونه تردد و مسافرت به این مناطق امکان ابتلا به بیماری کرونا را افزایش می‌دهد لذا به شهروندان و هم استانی‌ها توصیه می‌شود تا از سفر به این استان‌ها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه رفت و آمدها و مسافرت نقش بسزایی در ابتلا به ویروس کرونا دارد، تصریح کرد: مسافرت، باعث چرخش این ویروس مرموز در سطح مناطق مختلف کشور می‌شود.

حبیبی خاطرنشان کرد: هیچ نقطه امن کرونایی در کشور وجود ندارد و لذا امن‌ترین مکان برای پیشگیری و مقابله با این بیماری، تنها خانه است.

به گفته وی، با در خانه ماندن سلامتی خود و اعضای خانواده را تضمین کنیم و زحمت کادر بهداشت و درمان را کم کرده و به دیگران هم رحم کنیم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اضافه کرد: حتی مسافرت درون استانی، یعنی سفر به سایر شهرهای استان نیز به شهروندان توصیه نمی‌شود چرا که وضعیت شهرهای ما هم به طور مرتب در حال تغییر این بیماری است.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =