امام جمعه خلخال خواستار تسریع اجرای طرح‌های عمرانی شد

اردبیل - ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: روند اجرای پروژه‌های عمرانی این شهرستان کند بوده و با توجه به محدودیت فصل ‌کاری باید در اجرای آنها تسریع شود.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال افزود: زمان فصل‌کاری موجود منطقه به سرعت در حال سپری شدن است و می‌بایست اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی این شهرستان شتاب یابد.

او با تاکید بر اینکه از ظرفیت نماینده ولی فقیه در استان و همچنین استاندار دلسوز اردبیل برای توسعه و عمران این منطقه باید به نحو احسن بهره برده شود ، بیان کرد: با توجه به پیگیرهای این دو عزیز در خصوص طرح‌های عمرانی مناطق مختلف استان مسوولان منطقه باید در تلاش برای بهره‌گیری لازم از این ظرفیت باشند.

اسدی ادامه داد: با علم به اینکه علت برخی از مشکلات مربوط به تاخیر در اجرای طرح‌های عمرانی شهرستان اعمال تحریم‌های ظالمانه از سوی دشمنان خارجی همراه با محدودیت‌های اعتباری دولت است، ولی برخی ضعف‌ها و نارسایی‌ها ناشی از سوء مدیریت است.

وی از تخصیص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری به تکمیل عملیات راه‌سازی خلخال به منجیل خبر داد و افزود: با توجه به اینکه اعتبار سال گذشته این پروژه بزرگ راه‌سازی در جنوب استان اردبیل ۵۰ میلیارد ریال بوده این افزایش نتیجه پیگیری و تلاش مسوولان استان برای تکمیل این پروژه است.

اسدی بیان کرد :با عنایت خاص استاندار اردبیل و تلاش رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بزودی عملیات اجرایی طرح بزرگ پمپاژ آب از رودخانه قزل‌اوزن به اراضی بالا دست این رودخانه در بخش خورش‌رستم خلخال آغاز و زمینه کافی برای تبدیل اراضی مستعد کشاورزی دیم این منطقه به آبی و افزایش تولیدات کشاورزی در این بخش از شهرستان فراهم خواهد شد.

وی  در ادامه با تبریک روز خبرنگار گفت: نقش خبرنگاران در تبلیغ ارزش‌های والای انقلاب و نظام اسلامی‌،کاهش آسیب‌های اجتماعی ،ترویج فرهنگ دینی و بیان خواسته و مشکلات مردم نقشی ارزنده است که باید از این ظرفیت به خوبی در جامعه استفاده شود.

امام جمعه خلخال با تبریک عید سعید غدیر خم و با بیان اهمیت این روز تاریخی از برگزاری مراسم ویژه این روز در فضای باز امامزاده سید دانیال (ع) خبر داد و افزود: با توجه به خروج خلخال از وضعیت قرمزپ این مراسم ساعت ۱۱ صبح فردا با نظارت کامل ستاد مقابله با کرونای این شهرستان در صحن مطهر این امامزاده برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =