رشد و ارتقای اطلاعات جامعه مرهون خدمات اصحاب رسانه است

تهران-ایرنا-مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: رشد و ارتقای اطلاعات جامعه مرهون خدمات اصحاب رسانه است.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، «علی شهری» با گرامیداشت ۱۷ مردادماه و یاد و خاطره شهید «محمود صارمی» که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است، پیام تبریکی صادر کرد.

وی در این پیام بیان کرد، خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و در راه اطلاع‌رسانی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

در ادامه پیام شهری آمده‌است، در عرصه کنونی که سرعت فزاینده گردش و پردازش اطلاعات را سپری می‌کنیم، خبرنگاران، رسانه‌ها و ارباب جراید هستند که با نگاه نافذ و تیزبین خود در مسیر شفافیت، اطلاع‌رسانی و مطالبه‌گری پیشقدم بوده و به راستی که مسئولان و مردم نیز اهمیت و ارزش این فعالیت و قلم ارزشمند را می‌دانند.

در این پیام تاکید شده‌است: بدون شک رشد و ارتقای سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق اصحاب رسانه است و ما در حوزه اداره کل نوسازی مدارس استان تهران همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه که همانا احداث فضاهای آموزشی است، بهره‌برده‌ایم.

به گزارش ایرنا، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. شورای فرهنگ عمومی هفدهم مرداد ماه هر سال را به همین مناسبت، به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =