خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت نقش مهمی در عبور از شرایط سخت کرونایی دارند

دزفول - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش با تشریح نقش مهم خبرنگاران در شرایط ناشی از شیوع کرونا گفت: خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت با اطلاع‌رسانی و امید بخشی به جامعه نقش مهمی در عبور از شرایط سخت کرونایی دارند.

به گزارش ایرنا علی اصغر حسینی نیک روز جمعه در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش با قدردانی از تلاش خبرنگاران به واسطه نقش مهم آنان در اطلاع رسانی ؛ مجموعه خبرنگاران را چشم و گوش جامعه ، انعکاس دهنده واقعیت ها و ترسیم کننده چشم اندازها در جامعه دانست و افزود:خبرنگاران در کنار مسئولان نقش مهمی در امر خدمت رسانی به مردم دارند و از آنجا که اصحاب رسانه با مطالبات مردم آشنایی بیشتری دارند در کمک به حل مشکلات اثر گذار هستند.
وی تعامل درون و برون سازمانی را لازمه توسعه و پیشرفت در هر سازمان از جمله عرصه بهداشت و سلامت دانست و گفت: موفقیت ها و پیشرفت‌ حاصل شده در عرصه سلامت و مبارزه با کرونا باید به همت اصحاب رسانه به مردم اطلاع رسانی شود.
حسینی نیک گفت:در این روزها که دولت و مردم با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، این خبرنگاران هستند که با تلاش مضاعف در جهت تزریق امید به جامعه و تقویت اعتماد به نفس و ترویج روحیه خودباوری در بین هموطنان، می توانند زمینه ساز گذر از این مسیر سخت و حرکت به سمت فتح قله های تعالی، پیشرفت، سربلندی و سعادت باشند.
وی در ادامه گزارشی در خصوص وضعیت بیماری کرونا در شهرستان شوش و نحوه نظارت بر واحدهای صنفی ، مطب پزشکان ،نحوه نظارت بر درمانگاههای خیریه و مراحل قانونی پلمب واحدهای غیربهداشتی ارایه کرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش از حمایت و تلاش نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در جذب کمک برای بیماران کرونایی همچنین راه اندازی  بخش کرونایی بیمارستان نظام مافی شوش تقدیر و تشکر کرد.

وی در خاتمه از هیات های مذهبی این شهرستان خواست در ایام عزاداری ماه محرم ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی با شبکه بهداشت و درمان شوش همکاری کنند.

در این نشست از خبرنگاران شهرستان شوش به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =