تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری از صعود به فینال لیگ برتر بازماند

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در بازی برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر برابر حریف خود تن به شکست داد و نتوانست به بازی فینال راه پیدا کند.

به گزارش ایرنا تیم بانوان ملی حفاری روز جمعه در بازی برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان میزبان تیم سایپا در اهواز بود که این دیدار با برتری ۲ بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

تیم سایپا در نیمه نخست موقعیت هایی روی دروازه حریف خلق کرد و موفق به گلزنی شد اما تیم ملی حفاری از موقعیتهایش به خوبی بهره نبرد و نتوانست دروازه سایپا را باز کند.

شاگردان مینا بارانی در نیمه دوم اگرچه به خوبی در میدان ظاهر شدند اما باز هم در امر گلزنی موفق نبودند. در ادامه تیم سایپا یک گل دیگر به حفاری زد و در عین ناباوری جواز حضور به فینال این رقابت ها را دریافت کرد.

تیم ملی حفاری که در دوره گذشته این مسابقات، مقام سوم جدول لیگ برتر را کسب کرده بود، در صورت برد در این دیدار می توانست فینالیست مسابقات شود. بازیکنان ملی حفاری اگر یک گل در این بازی به ثمر می رساندند باز هم شانس صعود به دیدار نهایی را داشتند.

برخی از بازیکن تیم ملی حفاری در پایان بازی به دلیل صعود نکردن این تیم به دیدار نهایی بسیار ناراحت بوده و اشک ریختند.

دیدار رفت این ۲ تیم سال گذشته با برتری چهار بر سه حفاری به پایان رسیده بود اما با شیوع بیماری کرونا به یکباره مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان نیمه کاره ماند، تیم سایپا در این دیدار تنها به ۲ گل زده بیشتر نیاز داشت که موفق به انجام این کار شد.

بازیکنان ملی حفاری به دلیل بخشنامه وزارت نفت مبنی بر تعطیلی فعالیت های ورزشی تیم های نفتی، تنها هشت روز فرصت تمرین کردن داشتند و این موضوع ضربه سنگینی به تیم ملی حفاری وارد کرد، در حالی که تیم سایپا بیش از یک ماه تمرینات خود را آغاز کرده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =