فرمانده سپاه خلخال: نقش خبرنگاران در جامعه ارزنده است

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: نقش و رسالت خبرنگاران برای بیان حقایق با حفظ صداقت و امانتداری نقشی ارزنده و تعیین کننده است.

سرهنگ پاسدار جهانبخش عطایی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و خبر افزود: در شرایط کنونی رسالت خبرنگاران در بیان مشکلات و آلام مردم بسیار سنگین است.

وی بیان کرد: رسانه‌های انقلابی جایگاهی ویژه‌ای در قلب مردم ایران دارند و باید حقایق  جامعه و دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی  طوری بازگو شود که زمینه بدست آمدن فرصت برای یاوه‌گویی و سوء استفاده دشمن در هیچ زمینه‌ای فراهم نشود.

سرهنگ عطایی گفت: خبرنگاران پیام‌رسان حق و حقیقت هستند ‌و باید جایگاه این قشر زحمتکش حفظ شود و بالاترین ضریب موفقیت خبرنگاران در داشتن آرامش روحی، اجتماعی و معیشتی است تا بتوانند همگام با مسوولان و نظام در مسیر حل مشکلات مردم قلم بزنند.

وی با اشاره به اهمیت و نقش خبرنگاران در بیان مشکلات و کاستی‌های جامعه و همچنین خواسته‌های مردم بیان کرد: گاهی با یک خبر مشکل چند صد خانواده حل و گاهی اعتباری خاص برای منطقه با یک خبر خوب، مستند و کارشناسی شده اخذ می‌شود.

او اظهارداشت: در شرایط کرونایی جامعه بزرگترین قدم در بحث پیشگیری و مبارزه با این ویروس را خبرنگاران برداشتند و به خوبی توانستند در معرفی این  بیماری مهلک به خانواده‌ها و با پرهیز از هرگونه ایجاد وحشت موفق عمل کنند.

فرمانده سپاه ناحیه خلخال گفت: با این وجود متاسفانه خبرنگاران همچنان قشری درگیر با انبوه مشکلات اجتماعی و معیشتی و فراموش شده هستند و نیاز به توجه دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =