پیام‌های تبریک مسوولان ایلامی به خبرنگاران

ایلام - ایرنا - همزمان با فرا رسیدن ۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا که به عنوان بزرگداشت روز خبرنگار نامگذاری شده است، شمار زیادی از مدیران و مسوولان ایلامی با ارسال پیام های تبریک این مناسبت را به خبرنگاران استان تبریک‌ گفتند.

به گزارش ایرنا، اگرچه روز خبرنگار امسال به علت شیوع کرونا بدون هیچ مراسمی همچون سایر مناسبت های شش ماه گذشته در حال سپری شدن است اما از دو روز گذشته عمده مسوولان این استان با ارسال پیام های تبریک، از زحمات و فعالیت خبرنگاران قدردانی کردند.

۱۷ مردادماه یادآور عرصه‌ ای پرمسئولیت و خطیر

استاندار ایلام در پیامی با تبریک روز خبرنگار گفت: ۱۷ مرداد ماه مصادف با سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار است و این روز یادآور عرصه‌ ای پرمسئولیت و خطیر و فرصتی برای قدردانی از زحمات انسان هایی است که مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقایق، پرچم آگاهی و دانایی و دانستن را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند.

قاسم سلیمانی دشتکی در این پیام اعلام کرده است: روز خبرنگار یادآور مجاهدان بی ادعایی است که جان در کف اخلاص گذاشتند تا رسالت خطیر خود را به سرانجام رسانند، خبرنگارانی که در برهه های مختلف یار و همراه مردم و مسئولان بوده اند، آنانی که دانستن را حق مردم می‌دانند و با رعایت اخلاق حرفه ای و با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات استان ایلام با تبریک روز خبرنگار، خبرنگاران را وجدان بیدار جامعه عنوان کرد و گفت: تاثیرات شگرف رسانه بر جامعه نیازمند آن است که اهل رسانه آن را به سمت و سوی حق و عدالت و مطالبه‌گری جهت احقاق حقوق از دست رفته مردم قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار افزود: در دنیای کنونی تأثیرات شگرف رسانه بر جهت دادن به اخبار و وقایع موجود بر کسی پوشیده نیست.

تبریک نمایندگان ایلام در مجلس به مناسبت روز خبرنگار

نمایندگان ایلام در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک صادر کردند.

در پیام علی اکبر بسطامی آمده است: آنان که تن پوش روسپید  نشریات و تارنمای خبرگزاری ها را با جوهرسرخ  و الفبای آزادگی با سرمشقِ زیبای شهادت آراستند، در پیشگاه خداوندِ قلم شایسته‌ی بهترین ستایشند؛ ۱۷ مرداد در گاهشمار دانایی، به یُمن جایگاه ارزشمند شما خبرنگاران فرهیخته، تا روزگاران می درخشد و به صاحبان قول و قلم، فخر می فروشد.

هر چند با هر زبان و هر کلامی، یارای بجای آوردن این همه خوبی را نداریم، ولی از پنجره ی سپاس و روزنه‌ی امید، بر خود لازم دانستم تا در برابر خانواده ی فرهیخته رسانه‌ی استان سر تعظیم فرود آورم و تلاش های شما پیشروانِ وسعت بیکران دانایی را ارج بگذارم. 

بی تردید، دغدغه مندی و تعهد به تعالی همه جانبه‌ی استان است که شوق استمرارِ خدمتی بی‌مزد و منّت را، هر لحظه شعله ور می کند؛ ما نیز به پشتوانه ی وجود شما، توانی دوچندان می گیریم تا با خدمت خالصانه به مردم ، در خانه ی ملت، شاید اندکی از هزاران را به جای آوریم.

روز خبرنگار را از صمیم قلب به شما عزیزان تبریک عرض نموده و امید است در مسیر انجام این رسالت خطیر پُرتوان و بردوام باشید.

پیام سارا فلاحی دیگر نماینده ایلام به این شرح است:

خبرنگار رزم آوری است که در راه رسالتش هم خطر می کند و هم جان شیرین خود را می بازد.رسالت خبرنگار در کنار ارائه اخبار صحیح و صادقانه،   تنویر افکار و ارائه تصویر واقعی از جامعه است.مهم ترین ابزار یک خبرنگار قلم و بیان اوست که هر دو نماد شرافت او هستند نه قابل قیمت گذاری هستند و نه کسی حق دارد آن ها را در بازار قدرت و سیاست حراج کند.جامعه ای که فهم صحیحی از وقایع و رخدادهای داخلی و جهانی دارد قطعا خبرنگارانی صادق و خطرپذیر دارد که شهیدان جاودانه راه شرافت و شوکت قلم خویش هستند و هرگز پرچم مجد و بزرگی رسالت خود را بر زمین نمی گذارند.روز خبرنگار که به نام شهید محمود صارمی نیز آذین بسته شده است بر جامعه شریف و آزاده خبرنگاران سرزمینم به ویژه سفیران عرصه خبر در استان تاریخ ساز ایلام بزرگ تهنیت باد.

تصویر حقیقت محور از عظمت ملت ایران، سند سربلندی اصحاب رسانه است

سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام نیز در پیامی به مناسبت روز خبرنگار آورده است: تصویر جذاب و حقیقت محور از عظمت، بزرگی و شایستگی های ملت ایران و پیشرفت و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان امروز به رغم توطئه ها و فتنه آفرینی‌های پیدا و پنهان استکبار جهانی ، سند سربلندی و رسالت شناسی اصحاب رسانه در کشور عزیزمان به شمار می‌آید.

اهتمام قابل تحسین اصحاب رسانه در یادآوری و زنده نگه داشتن افتخارات و حماسه آفرینی های ملت شریف ایران و به ویژه مردم سلحشور و غیور استان ایلام در دوران دفاع مقدس و ترویج روحیه ایثار ، شهادت ، جهاد و مقاومت خصوصا پاسداشت یاد و خاطره شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم در جامعه و برقراری پیوند و احساس تعلق بین نسل‌های امروز با دیروز میهن اسلامی در برابر دشمنی‌های بی شمار و گوناگون ضد بشری جبهه خبیث استکبار جهانی و صهیونیسم  بین المللی ، با تکیه بر وصایای حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و راهبردها و رهنمودهای ارزشمند ، امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) غیرقابل انکار است.

اینجانب ضمن پاسداشت سالروز شهادت محمود صارمی ؛ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار به آحاد خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان ؛ از تلاش های ماندگار و تاثیرگذار این قشر فرهیخته در انعکاس صادقانه، هنرمندانه و مباهات آمیز کارکردها و توانمندی های سپاه و بسیج و نقش آفرینی های سترگ و سرنوشت ساز این نهاد انقلابی و مردمی در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در عرصه‌های مختلف به ویژه حوزه های امنیتی و دفاعی، طرح های سازندگی و اقتصاد مقاومتی ، محرومیت زدایی ، خدمت رسانی در کنگره عظیم اربعین حسینی و مردم یاری های اخیر از جمله رزمایش دفاع بیولوژیک و مبارزه با کرونا و چندین مرحله‌ از رزمایش کمک مومنانه سپاسگزاری نموده و برای آنان از محضر ربوبیت آرزوی سلامتی و موفقیت می نمایم.

خبر و خبرنگاران بیش از آنچه تصور می شد در زندگی ما نقش ایفا می کنند

محمد علی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام نیز در پیامی به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: در دنیای امروز، خبر و خبرنگاران بیش از آنچه  تصور می شد، در ساخت زندگی ما نقش ایفا می کنند. سیطره ارتباطات و تکنولوژی های نوین بر زندگی و مناسبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، جهان ما را لبریز از تولید و انتشار اطلاعات کرده و دهکده جهانی مک لوهان دیرزمانی است که به واقعیت پیوسته است. اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی استان روز خبرنگار که تداعی کننده چنین جهانی است را به خبرنگاران ایران زمین تبریک می گویم.

دانشگاه ایلام  به عنوان نهاد علم که بر رسالتش در تولید آگاهی برای توسعه پایدار استان واقف است، به تلاش مسئولانه  خبرنگاران برای دستیابی آزادانه به اطلاعات ارج می نهد و در این روزها و ماهها که شهروندان دست به گریبان همه گیری کرونا هستند، برای اهل قلم که  رسالت خویش را در مسیر سلامت و مهر با نشر اخبار درست و به موقع به همگان هدیه می کنند، از خداوند منان توفیقات روزافزون مسألت می نمایم و برای اصحاب قلم و رسانه کلامی نافذ، قلمی توانا، نگاهی جامع و شخصیتی آزاده آرزو مندم.

روز خبرنگار گرامیداشت وقایع نگاران و تکریم بلنداندیشان 

در پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بمناسبت روز خبرنگار نیز آمده است: روز خبرنگار گرامی داشت وقایع نگاران و تکریم بلند اندیشانی است که در راستای اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی، در یک نبرد فرهنگی نابرابر، فداکارانه به جبهه جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی گام نهاده اند.

در پیام رحمت الله قیصوری تاکید شده: در حقیقت خبرنگاران پیام آوران آگاهی و پیشتازان عرصه ارتباط هستند که سلاح خویش را در مسیر اعتلای حقیقت با رویکرد توسعه محوری به کار گرفته اند.

کار خبرنگار فراتر از مشاهده صرف است

رییس خانه مطبوعات نیز در پیامی با تبریک روز خبرنگار اعلام کرد: امروزه بسیاری از مردم ما خودشان را شریک امر رسانه می‌دانند و برخی از علمای ارتباطات، به نوعی از خبرنگاری مردم‌نهاد معتقدند، با فرض صحت این نظر، باید گفت که آن کسی که دارد از یک واقعه فیلم و یا عکس گرفته و منتشر می‌کند، تنها به یک رکن از خبر دسترسی دارد و آن صرفاً یک مشاهده است.

در پیام سامی شهبازی آمده است: کار خبرنگار فراتر از این مشاهده صرف است، خبرنگار به عمق اتفاقات می‌رود و پشت خبر را و قصه آن را برای مردم روایت می‌کند، از چیستی و چرایی‌ها می‌گوید و نادرستی‌ها را افشا می‌کند.

در این پیام همچنین آمده است: خبرنگار به واسطه آگاهی خویش از وقایع، راهکار می‌دهد و جامعه را نسبت به حق و تکلیفشان آگاه می‌کند و جلوی پای تصمیم گیران صاحب قدرت، راه‌حل قرار می‌دهد و در این راه خبرنگار خطر می‌کند و اینجاست که پای عشق به میان می‌آید و احساس وظیفه‌ای که خبرنگاران بزرگ ما، گاه با خون خود آن را تمام و کمال به سرانجام رسانده و اینک، عند الربهم یرزقونند.

خبرنگاران، بازوان توانمند و یاریگر مردم و مسوولان

در متن پیام افشار خسروی زاد دادستان ایلام نیز آمده است: سلام بر پاسداران حرمت قلم ، آنان که خرد را جز در مسیر دادخواهی ، آگاهی بخشی ، حق و عدالت به کار نمی گیرند. سلام بر خبرنگاران شهیدی که به قلم خلعت پولادین سلاح و به رسانه ، افتخارِ سنگر رشادت ، ارزانی داشتند. سلام بر خبرنگارانی که خوب می دانند ، ارتقاء اگاهی مردم به افزایش احساس مسئولیت در پیشگاه خلق خدا منجر می شود و در این مسیر پرخطر ، آگاهانه و عادلانه گام بر می دارند .روز خبرنگار بر تمام شما بازوان توانمند و یاریگر مردم و مسئولین که همواره خود را در قبال دفاع از ولایت، مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ، پاسداری از خون پاک شهدا کشور ، مرزهای فرهنگی ،کرامت و ارزش های انسانی ، منافع ملی و اخلاق والای جامعه مسئول و تاثیر گذار می دانید ، صمیمانه مبارک باد.

همچنین فرمانداران شهرستان های مختلف استان نیز در پیامهایی روز خبرنگار را به این قشر تبریک‌گفتند.

۱۷ مرداد یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است در پیام فرماندار ملکشاهی آمده است: ۱۷ مردادماه یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

محمد تاسمه در این پیام عنوان کرده: اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به همه خبرنگاران بویژه خبرنگارانی که با نقش بی بدیل و تلاش همیشگی در انعکاس اخبار و وقایع شهرستان ملکشاهی و همگامی و همراهی مستمر آنان در روند توسعه این دیار همواره مایه دلگرمی و پشتوانه مسولان بوده و با قلم توانمند و زبان رسای خود در مسیر تعالی و ترقی شهرستان یاریگر ما بودند صمیمانه تبریک و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

خبرنگاران بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح می دهند

فرماندار ایلام نیز به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در پیامی گفت: هفدهم مردادماه که مصادف با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ یادآور حماسه آفرینی‌های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند.

در پیام خیرالله گراوند آمده است: حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون ، نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهدکرد.

مجاهدان عرصه خبر و هنر می‌کوشند تا شعله ایمان و امید به آینده درخشان رو به خاموشی نگذارد

در پیام فرماندار ایوان نیز آمده است: جامعه بشری در طول تاریخ هزاران ساله خود، فراز و فرودهای فراوانی به خود دیده و هر بار به لطف گوهر دانایی و آگاهی، راه توسعه و تعالی خود را پرقدرت‌تر از گذشته پیموده است.

در پیام امید علی سبزی آمده است: در روزگاری که طوفان سهمگین حوادث، کام جهانیان را تلخ کرده است، مجاهدان عرصه خبر و هنر می‌کوشند تا شعله ایمان و امید به آینده درخشان رو به خاموشی نگذارد.

همچنین در این پیام آمده است: روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در این روزهای پرخطر، رسالتی عظیم است که به دستان هنرمند، چشمان بیدار و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می‌پوشاند و این ایثارها و ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کند.

آنکس که آگاهتر است، مسوول تر است

فرماندار سیروان نیز در پیامی با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگار باید بداند و می‏داند که آنکس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است. مسؤول در قبال ملت و کشور، باورها و اعتقادات مردم، منافع ملی، تجاوز فکری و اندیشه‌‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی، اخلاق جامعه، کژاندیشی و کژ رفتاری‏ها و این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏ بیند.

در بخش دیگری از پیام جواد رحیمی مقدم آمده است: سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند. اینجانب این روز را بر تمامی تلاشگران عرصه خبر و آگاهی بخشی ، همکاران عزیز و زحمتکش رسانه ملی ، مطبوعات، خبرگزاری ها، سایت‌ها و کانال های خبری تبریک گفته و از خداوند منان برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

روشنکری و پیشرفت جامعه به مدد قلم های پاک و صادق خبرنگاران رقم‌می خورد

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به مناسبت روز خبرنگار در پیامی اعلام کرد: ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار، یادآور زحمات و تلاشهای انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می‌آورند.

محمد کریمیان در این پیام تاکید کرد: روز خبرنگار یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و باز تاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.

خبرنگاران جز در مسیر حق و عدالت گام نمی نهند

شهردار ایلام نیز با تبریک روز خبرنگار اعلام کرد: چه نیکو نامگذاری شد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به نام تلاشگران عرصه خبر، تا بهانه ای باشد برای قدردانی از وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز در مسیر حق و عدالت گام نمی نهند.

طالب صادقیان در این پیام اضافه کرد: ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است

مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان ایلام نیز در پیامی گفت: روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی است و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است.

در پیام رضا حسین بیگی آمده است: هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

خبرنگاران با آگاهی بخشی خود روح امید را به کالبد جامعه می دمند

در پیام مدیر کل بهزیستی ایلام نیز آمده است: هفدهمین روز از ماه مرداد به نام تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی نامگذاری شده که می توانند با آگاهی بخشی خود روح امید را به کالبد جامعه بدمند .

در پیام زهرا همتی آمده است: روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای بازخوانی کارنامه درخشان و تقدیر از تلاش کسانی است که لحظه‌ای از انجام رسالت مقدس خود دریغ نورزیده و نقش حیات‌بخش خود را به بهترین شکل ایفا کرده‌اند.

خبرنگاران، حقایق را به بهای جان خویش بیان می کنند

شکراله شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در پیامی آورده است: خبرنگاران؛ قشر زحمتکش، صادق، حماسه آفرین و مجاهدان حق جو و حق گویی هستند که با ذهن جستجوگر و تحلیلگر و با نگاهی تیز بین، حقایق را به بهای بقای جان خویش، عیان و بیان می کنند و این امر مهم یقیناً زیربنای جامعه ای توسعه مدار و رشد یافته تلقی می شود.
در موقعیت حساس کنونی، رسالت خبرنگاران تنویر افکار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر، تامین نیازهای اطلاعاتی مردم، انعکاس منصفانه عملکردها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه می باشد.

اگر قلم عدالت و آزادی را خلق کند ماندگار خواهد ماند

رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام نیز در پیام تبریکی اعلام‌کرده: وقتی که قلم می چرخد و از خود نشانی برجای می گذارد، بی شک اگر آن نشان بوی عدالت، آزادی و تمایلات فطری و شرافتمندانه انسان را به مشام برساند، جاودانه خواهد ماند.

عباس سهراب زاده در این پیام اعلام کرده: به بهانه روز خبرنگار، درود خود را به پیشگاه کسانی که قلم را پاس می دارند و از آن به عنوان ابزاری برای تعالی انسان ها مدد می گیرند، تقدیم می نمایم و از خداوند بزرگ، تداوم سلامت و عزت اهالی قلم را تمنا می کنم.

 ۱۷ مرداد بهانه ای برای قدردانی از وقایع نگارانی است که حرمت قلم و آگاهی را نگه می دارند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام نیز در پیام تبریکی گفت: و چه نیکو نامگذاری شد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به نام تلاشگران عرصه خبر، تا بهانه ای باشد برای قدردانی از وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز در مسیر حق و عدالت گام نمی نهند.

علی اصغر علی اکبری در این پیام تاکید کرده: ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

خبرنگاران وجود خویش را چراغ راه جامعه می کنند

در پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام نیز آمده است: روز خبرنگار یادآور مجاهدتهای زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، خالصانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه نموده اند.

عباس شمس اللهی در این پیام تاکید کرده: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت از مقام شایسته پیشگامان دانایی در عرصه رسانه و اطلاع رسانی و تمامی انسانهای اهل قلمی است که مـی توانـند الگوهـای راسـتینی از امانتداری، مسئـولیت پذیری، تعهـد، دلسـوزی و وظیفه شناسی در تمامی عرصه های خدمتگزاری به مردم شریف ایران اسلامی باشند.

جوهر جنون ، از قیام قلم های خبرنگاران در بستر زایای دانایی فوران می کند

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام نیز در پیامی روز خبرنگار را تبریک و اعلام‌کرد: آسمانی ترین ثانیه ها از تقویم آنانی در آغاز است که جوهر جنون ، از قیام قلم هایشان در بستر زایای دانایی فوران می کند و امروز را به فرداهایی بهتر و روشن تر پیوند می دهد.

یونس قیطانی در این پیام تاکید کرده: اکنون که در میانه های مرداد ، زمان با جلوه های قدسی اش ، آرام آرام از کوچه باغ رسانه گذر می کند ، ما نیز تلاش های خالصانه شما را می ستاییم و با تمام وجود ، روز خبرنگار با رنگ و بویی متفاوت را به همه شما تبریک عرض می کنیم و قدردان یک سال تلاش شبانه روزی شما عزیزان در مسیر تعالی همه جانبه استان و به ویژه در روزهای سخت شیوع ویروس کرونا ، هستیم.

شمار زیادی از روسای ادارات، مدیران کل، فرمانداران، روسای دانشگاه ها و روسای ادارات شهرستانها در پیامهای جداگانه ای ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک‌گفتند.

سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا در مزار شریف افغانستان توسط طالبان در سال ۷۷ به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =