۸۰۰ میلیون ریال کمک مؤمنانه از سوی بسیج ورزشکاران استان بوشهر توزیع شد

بوشهر- ایرنا- مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر گفت: بسیج ورزشکاران استان در مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه ۳۲۰ بسته معیشتی معادل ۸۰۰ میلیون ریال را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کرده است.

به گزارش ایرنا، روح الله فرزین روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: ارزش هر بسته معیشتی توزیع شده در این مرحله معادل ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است و هر کدام از این بستهها شامل برنج، گوشت قربانی، روغن، سویا، ماکارونی، شکر، مرغ و مایع ظرفشویی است.

وی اضافه کرد: مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سراسر کشور از ابتدای دهه امامت و ولایت آغاز  و تا عید سعید غدیر خم ادامه دارد.

فرزین گفت: سازمان بسیج ورزشکاران استان به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیرخم با کادر پزشکی ورزشی و ورزشکارانی که در مجموعههای درمانی استان در حال خدمت به مردم هستند دیدار و با اهدای هدیه و شاخه گل از زحمت‌های این عزیزان قدردانی کرد.

مسئول بسیج ورزشکاران استان بوشهر اضافه کرد: برگزاری مسابقه‌های فرهنگی و ورزشی با موضوع غدیر در فضای مجازی شامل مسابقه نقاشی ویژه نوجوانان ورزشکار و مسابقه‌های ورزشی دارت ویژه خانوادهها به همراه اهدای جوایز به برگزیدگان این مسابقه‌ها از دیگر اقداماتی است که از سوی این سازمان به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم در سراسر استان اجرا شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =