۱۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83899548
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات خبرنگاران در جامعه ماندگار است

کرج- ایرنا- رییس انجمن اسلامی معلمان استان البرزگفت: نقش و خدمات خبرنگاران و رسانه ها درجامعه ماندگاراست  زیرا فعالیت این قشر با زندگی مردم گره خورده است.

منوچهر اتابکی روزجمعه به خبرنگار ایرنا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارداشت: فعالان رسانه به ویژه خبرنگاران  زمینه خدمت و توسعه را در جامعه بوجود می آورند. خبرنگاران و فعالان فضای مجازی اگر رسالت خود را به خوبی انجام دهند نقش اصلی و اساسی را در جلب اعتماد عمومی و تولید سرمایه اجتماعی دارند.

وی بیان داشت: مطالبه گری رسالت اصلی اصحاب رسانه است وخوشبختانه این مهم دراستان البرزبه خوبی دیده می شود.

وی تصریح کرد: البرزنیازمند معرفی شدن در سطح کلان است که در این راه خبرنگاران فعال دررسانه های مختلف نقش بسزایی دارند.

اتابکی  اضافه کرد: اگر مدیران نسبت به مطالبات عمومی که از سوی رسانه ها منتشر می شود دغدغه داشته باشند، نتایج مثبت و مطلوبی به دست خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه فرصتی ارزشمند برای مسوولین محسوب می شوند،عنوان کرد: صداقت، امانتداری، روشنگری و شفاف سازی رسالت اصلی مدیران درمقابل این قشرپویا درجامعه است.

اتابکی  یادآورشد: اصحاب رسانه درآگاه کردن افکارعمومی وانعکاس خدمات دولت و نظام مسوولیت خطیری بردوش دارند.

وی افزود: کاهش آسیب های اجتماعی درجامعه هم نیازبه مشارکت رسانه ها در راستای آگاه سازی مردم دارد که باید با جدیت وارد میدان شوند.

رییس انجمن اسلامی معلمان استان البرزگفت: رسانه ها به عنوان ابزاری قدرتمند و رکن چهارم دموکراسی دولتمردان را در اجرای سیاست هایشان یاری می کنند.

وی تاکید کرد: رسانه ها دربیان مطالبات فرهنگیان هم دراین سال ها نقش مهمی داشته اند که نمونه بارزآن را می توان دراجرای طرح رتبه بندی معلماندرکشورمشاهد کرد.

استان البرزبیش از۵۰ هزار معلم شاغل و بازنشسته دارد.

۱۷ مرداد ماه مصادف با شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی است که در سال ۷۷ در شهر مزار شریف افغانستان به دست گروه طالبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =