۱۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۴:۰۱
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 83899530
۰ نفر

برچسب‌ها

انفجار گاز در شاهرود یک مصدوم برجا گذاشت

شاهرود – ایرنا – مدیر عامل سازمان آتش نشانی شاهرود گفت: انفجار گاز در یک منزل مسکونی ساختمان را تخریب و یک مصدوم برجا گذاشت.

محمد حسن رضایی شاهرودی بامداد جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعت  ۶ دقیقه بامداد جمعه در خیابان موسوم به خط لوله شهرک ولیعصر (عج) شاهرود رخ داد .

پنجشنبه شب برخی با تهیه فیلم‌هایی از این حادثه و انتشار در فضای مجازی ، آن را به یکی از اماکن عمومی شهر شاهرود مرتبط ساخته بودند.

وی با بیان اینکه یک خانم که در ساختمان حضور داشت براثر شدت انفجار زیر آوار مانده و مصدوم شد  ، تاکید کرد: به محض اطلاع از حادثه چهار گروه عملیاتی ، امداد و نجات از آتش نشانان شاهرود به محل حادثه اعزام شدند.

رضایی با اشاره به اینکه آتش نشانان آماده با تجهیزات کامل  پس از انجام اقدامات نخستین و آواربرداری مصدوم حادثه را نجات داده و تحویل کارشناسان اورژانس ۱۱۵  نمودند ، ادامه داد: این مصدوم برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام حسین (ع)  اعزام شد.

به گفته وی ، خوشبختانه مالک و ساکنان طبقه دوم این ساختمان در محل حادثه حضور نداشتند.

مدیر عامل آتش نشانی شاهرود گفت: مصالح این ساختمان از نوع آجر و سیمان در ۲ طبقه روی زیر زمین بود که براثر شدت انفجار ۱۰۰ درصد تخریب شده است.

رضایی شاهرودی افزود: کارشناسان برای بررسی بیشترعلت وقوع حادثه در صحنه حضور دارند که پس از دستیابی به مدارک مستدل اعلام نظر خواهند کرد.

این مسوول از مردم خواست از وسایل و لوازم ایمن و استاندارد استفاده نموده و  با بررسی های زمان بندی شده از ایمنی و سلامت آنها نیز اطمینان حاصل نمایند.

مدیر عامل آتش نشانی شاهرود گفت : برای حفظ ایمنی بیشتر لازم است که مردم هنگام خروج از منزل یا محل کار از بسته بودن شیر اصلی گاز و آب مطمئن شوند و همچنین لوازم برقی پر مصرف  را از پریز برق جدا کنند .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =