۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۴۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83899428
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ساخت ۱۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن تفت آغاز شد

یزد- ایرنا- با حضور استاندار، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان به مناسبت دهه امامت و ولایت روز پنجشنبه عملیات ساخت ۱۰۰ واحد طرح ملی مسکن در شهرستان تفت آغاز شد.

به گزارش ایرنا،  این واحدها با مساحت شش هزار مترمربع احداث و طبق مقررات به افراد متقاضی واجد شرایط به مرور در شهرستان تفت واگذار می‌شود.

همچنین مسیر دوچرخه سواری جاده سلامت این شهر به طول سه کیلومتر از پلیس راه تا بوستان شهیدان بنایی به نام دکتر حاج حسین اخوان با اعتباری حدود یک میلیارد تومان افتتاح شد.

در ادامه مسوولان از روند اجرایی پروژه گردشگری چهار باغ بازدید کردند، این پروژه که هر ضلع آن شبیه سازی شده باغ‌های ایرانی در اصفهان، شیراز، کرمان و یزد  است از سوی شهرداری تفت در حال اجراست که تاکنون نزدیک به ۲۷  میلیارد ریال برای آن هزینه شده و برای تکمیل به اعتباری حدود ۸۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است.

بازدید از پروژه تقاطع همسطح خروجی تفت دیگر برنامه مسوولان بود، این پروژه ملی که سبب می‌شود یکی از مشکلات اساسی ترافیکی تفت حل شود با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

کلنگ ساماندهی مسیر رودخانه حوزه آبخیز پیشکوه در روستای خشک آباد تفت نیز به زمین خورد که تأمین اعتبار این پروژه از محل اعتبارات صندوق توسعه انجام شده است.

 پل هفت دهانه محسن آباد، ورودی دهستان نصرآباد شهرستان تفت با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال که در مدت سه ماه اجرا شد به بهره برداری رسید. 

آغاز عملیات پل ورودی دهستان علی آباد، بازدید از پارک بزرگ طبیعت گردی دشتک سانیج و بازدید از سالن های ورزشی در حال اتمام دهستان علی آباد و روستای اسلامیه دیگر برنامه حضور مسئولان استان در شهرستان تفت بود.

استاندار یزد در مراسم افتتاح سالن ورزشی دهستان نصرآباد تفت گفت: تلاش دولت در پایان رساندن پروژه‌های نیمه تمام بوده و برای تحقق آنها همچنان اقدام دارد.

محمدعلی طالبی با بیان اینکه در خدمت رسانی مهم نبود که پروژه در چه دولتی آغاز شده افزود: حدود ۴۰ درصد اعتبارات سفر اخیر رئیس جمهوری به پروژه‌هایی اختصاص یافت که در دولت قبل آغاز شده بود.

وی ادامه داد: چنانچه نگاه سیاسی حاکم بود باید صرفاً پروژه‌های دولت تدبیر و امید را به اتمام می‌رساندیم ولی برای منافع استان  و پیشبرد اهداف آن نگاه سیاسی نداریم.

مرکز شهرستان تفت در ۲۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =