۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۸
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83899394
۰ نفر

برچسب‌ها

جذب هزار میلیارد تومان سرمایه برای کمالشهر

کرج – ایرنا – شهردار کمالشهر استان البرزاعلام کرد که زمینه جذب یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی برای این شهر فرام شده است.

مهدی ناصری مقبل عصر پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران  اعلام کرد که قرار است این میزان سرمایه بخش خصوصی تا پایان سال جاری در بخش های تجاری و فرهنگی کمالشهر جذب شود.

 وی با اشاره به اینکه تا کنون توافقات حدود ۵۰۰ میلیارد تومان در کمالشهر انجام شده خاطرنشان کرد: لوایح آن نیز تهیه  و به شورای اسلامی شهر کمالشهر ارسال شده است.

این مسوول با بیان اینکه کمالشهر سومین شهر پر جمعیت البرز و سومین شهر جمعیت پذیر کشور محسوب می شود، گفت:  این شهر پتانسیل ها و مشکلات خاص خودش را دارد که تلاش می شود مشکلات آن به حداقل برسد و استعداد های منطقه شکوفا شود تا  زمینه را برای زندگی بهتر مردم با وجودمحدودیت های اعتباری کنیم.

ناصری مقبل افزود: اکنون مدیریت شهری کمالشهر بحث جلب سرمایه گذارو برون سپاری مسوولیت های شهرداری و واگذاری خدمات عمومی و فرهنگی به بخش خصوصی در دستور کارخود دارد.

وی تاکید کرد که سال گذشته زمینه  برای جلب سرمایه گذاران در حوزه توسعه در بخش مجموعه های تجاری، فرهنگی صورت گرفت و آنچه که مورد توجه است اینکه  تا پایان سال جاری حدود یک هزارمیلیارد تومان جذب سرمایه گذار خصوصی را داشته باشیم.

وی یاد آور شد: :با اقداماتی که صورت می گیرد شاهد سیمای متفاوتی از کمالشهر طی سه سال آینده خواهیم بود.

وی اظهارداشت: تمام تلاش ها بر این است که با جلب سرمایه گذاران زمینه ایجاد اقتصاد پویا و  اشتغال جوانان کمالشهری فراهم شود  و مباحث فرهنگی نیز مد نظر باشد.

ناصری مقبل گفت:ساخت اولین پردیس سینمایی در استان البرز از طریق جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در کمالشهر از جمله مواردی است که انجام می شود.

شهردار کمالشهر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به احداث پروژه های عمرانی در این شهر، بیان داشت: عملیات احداث ۲ پارک بزرگ در ورودی کمالشهر طی چند روز آینده عملیات عمرانی آنها آغاز می شود.

وی گفت: این ۲ پارک در مناطق محروم پیشاهنگی و خرمدشت که سرانه پایین فضای سبز را  دارند با حدود ۵۵ هزار متر مربع احداث می شود.

کمالشهر با حدود ۱۵۰ هزار نفر در غرب کلانشهر کرج واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =