مدیران ریسک پذیر لازمه تحقق جهش تولید در کردستان هستند

سنندج - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تحقق جهش تولید در این استان را نیازمند مدیران شجاع و ریسک پذیر دانست و گفت: مدیران بخش دولتی باید موانع پیش روی تولیدکنندگان را بردارند نه اینکه خود به سدی در برابر فعالیت آنها تبدیل شوند.

به گزارش ایرنا، محمد دره‌وزمی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای هم‌خانواده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه لازمه مدیریت جهادی برای تحقق جهش تولید وجود مدیران با شهامت و ریسک پذیر است، اضافه کرد: انتظار می رود مجموعه دستگاه های مرتبط با صنعت، معدن و تجارت همدل و هماهنگ در راستای جهش تولید تلاش کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه مدیری که از سرمایه‌گذار حمایت نکند خادم مردم نیست، اظهار داشت: بیکاری مشکل مردم این استان است لذا مدیرانی که در کمترین زمان ممکن درخواست سرمایه گذاران را اجرایی می‌کنند، می‌توانند مدعی خدمتگزاری باشند.

دره‌وزمی با اشاره به اینکه پروژه‌های خوب و تاثیرگذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان شروع کرده است، یادآور شد: انتظار می‌رود شورای هم خانواده هم بخش دولتی و هم خصوصی برای اتمام این پروژه‌ها و ایجاد اشتغال در استان تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی باید موتور محرکه مدیران دولتی باشد و در این راستا در عمل نه در حرف پیگیر و مطالبه گر باشند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: امسال فشار اقتصادی و استرس زیادی بویژه بدلیل بیماری کرونا بر مردم حاکم شد و شرایط سختی برای آنها ایجاد کرد که باید در راستای امیدوار کردن اقشار مختلف و ادامه فعالیت‌شان اقدام کنیم.

در این جلسه از زحمات و تلاش‌های مهدی مرادی سرپرست معاونت امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تجلیل و سیفی باقی به عنوان معاون امور معادن این سازمان معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =