مخابره پیام‌های تاثیرگذار، مشکلات فعلی کشور را رفع می‌کند

کرمان - ایرنا - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: رسانه‌ها پیام‌ها و پیامدهای تاثیرگذار، گزارشات و اخبار مربوط به مقام معظم رهبری را به عنوان نایب امام زمان (عج) به‌صورت صحیح در این استان مخابره کنند و انعکاس این پیام‌ها و حمایت رسانه‌ها علاوه بر رفع مشکلات فعلی جامعه، موجب تنها نماندن ولی فقیه می‌شود.

حجت الاسلام مجید سجادی روز پنجشنبه در جریان بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از خبرگزاری ایرنا مرکز کرمان از انعکاس اخبار به موقع و موثر اخبار توسط خبرگزاری ایرنا مرکز کرمان قدردانی کرد و افزود: باید به باور غدیر در رسانه ها به صورت گسترده پرداخته شود و مردم اگر مردم از امام حسین(ع) اطاعت کرده بودند، مشکلات کنونی را شاهد نبودیم.

وی با بیان اینکه تبلیغ غدیر و پیامدهایی در زندگی ما خواهد گذاشت در دنیا و آخرت به کمک ما خواهد آمد اظهار داشت: غدیر توام با ولایت است و فرهنگ امامت امام علی (ع) با فعالیت رسانه‌ها می تواند اشاعه یابد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان با تبریک عید غدیر گفت: خبر واقعه غدیر در صورتی که درست کار می شد امروزه اختلافی میان شیعه و سنی وجود نداشت و این خبر بزرگ در واقع ولایت را انعکاس می دهد.

وی تصریح کرد: واقعه غدیر بیش از ۱۲۰ هزار نفر شاهد اهل قلم داشت لذا بخشی از اختلافات موجود به علت بغض است و انعکاس خبر واقعه غدیر به عنوان یک تکلیف بر عهده تمامی اهالی رسانه است.

حجت الاسلام سجادی ادامه داد: رسانه در حوزه واقعه غدیر نیز شبیه محرم اقدام کند و یکی از علت‌های جاودانه شدن محرم، این بوده که هیات های حسینی در همه جا ایجاد شده است.

رویکرد ایرنا اشاعه امید و نشاط در کرمان است

رییس خبرگزاری ایرنا مرکز کرمان نیز در این دیدار گفت: رویکرد هلال احمر و خبرگزاری اشاعه امید و نشاط در جامعه این استان است.

بهنام احمدی افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی با وجود تجربه و سن بالای خود همواره سعی کرده جوان باشد و همراه با تکنولوژی روز حرکت کند.

وی اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا به صورت چند شیفته، حضوری مویرگی در بخش های مختلف جامعه دارد و سعی کردیم ارتباط را بین حوزه های مختلف برقرار کنیم و خبرگزاری جمهوری اسلامی با وجود رقبای رسانه ای، همواره سرعت، صحت و دقت را مورد توجه قرار داده است.

رییس خبرگزاری ایرنا مرکز کرمان گفت: این خبرگزاری گزارشات و میزگردهای خبری را در دستور کار دارد و به دور از زردنویسی و جنجال آفرینی، نقیصه ها را با نگاه تبدیل به فرصت اشاعه می دهد و سعی بر انعکاس اقدامات دستگاه های مختلف در شرایط دشوار کنونی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =