۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83899292
۰ نفر

برچسب‌ها

اطلاع رسانی خبرنگاران در مبارزه باکرونا ستودنی است

کرج – ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرزاعلام کرد: اطلاع رسانی خبرنگاران که درخط مقدم مبارزه کرونا درجامعه قراردارند، ستودنی است.

سالارقاسمی عصرپنجشنبه ضمن تبریک عیدغدیر به خبرنگارایرنا گفت:ماه های تلخ گذشته، قدرومنزلت برخی مشاغل و پیشه ها را بیش از پیش برای ما نمایان کرد که یکی از این مشاغل شریف و اثرگذار بی شک همین خبرنگاری است.

وی خاطرنشان کرد: دردنیای مملوازخبرهای درست وغلط این خبرنگاراست که با سلاح قلم، به یاری مخاطب می آید.چه نیکوقلم ‌فرسایی که مشی نگارش خود را مجبوربه پیروی ازاندیشه های پیشین نکرده است. خبرنگارر هایی، آزادی و بی طرفیِ قلمش را قربانی طمع، ریا و یا رضایت دیگری نمی کند و می داند توانایی و دانایی قلم در سبک ‌باری آن است.

قاسمی ادامه داد: این روزها را باید به تمام زنان و مردان پرتلاشی که با سربند آگاهی واصالت خبر، در خط مقدم این مسیر سخت و مبارزه همه جانبه با برخی رسانه های سخیف و دروغ پراکن مشغول مبارزه اند، تبریک گفت.

وی اضافه کرد: آن ها که با باز کردنِ مجراهای مختلف درذهن شنونده اخبار یا خواننده، به مواجهه ی آگاهانه، فعالانه و نقادانه او با طرز تفکرات مختلف هم کمک می کنند.

وی با بیان اینکه قلم فصل مشترک بین خبرنگاران و آموزش و پرورش است که هردو در راستای اگاهی بخشی و روشنگری در جامعه تلاش می کنند، یادآورشد: رسالت عظیم رسانه ها، اعتماد سازی بین حاکمیت و ملت است.

مدیرکل آموزش و پروزش البرزتاکید کرد: دشمنان به دنبال کم رنگ کردن خدمات نظام و دولت درایران اسلامی به خصوص درفضای مجازی ورسانه های غربی هستند تا اعتماد که سرمایه ای اجتماعی است درجامعه آسیب ببیند.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در حمله گروهک تروریستی طالبان به کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان در سال ۷۷، به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

استان البرز۵۰۰ هزاردانش آموزدارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =