فعالیت ایرنا حرفه‌ای و توام با حس مسوولیت است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حرفه‌ای و توام با حس مسوولیت و حضور در همه عرصه‌های مهم اطلاع‌رسانی و خبری است.

به گزارش ایرنا، سیدناصر اسحاقی روز پنجشنبه در جریان دیدار با خبرنگاران خبرگزاری ایرنای استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار افزود: اصحاب رسانه به خصوص خبرنگاران ایرنا همیشه در هر جایی که لازم بوده، حاضر شده و مسوولانه به وظیفه خود عمل کرده‌اند.

وی حضور محمود صارمی در افغانستان به عنوان خبرنگار ایرنا و شهادت او به هنگام انجام وظیفه خبررسانی را نشانه همین حس مسوولیت بالا عنوان کرد و ادامه داد: هم‌اکنون نیز خبرنگاران زیادی با همین حس در حال انجام وظیفه هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، انجام وظیفه خبری و اطلاع‌رسانی در پنج ماهه بعد از شیوع کرونا را یکی دیگر از عرصه‌های فعالیت مسوولانه خبرنگاران برشمرد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در این چند ماه تلاش بی‌نظیر و مثال‌زدنی از خود نشان دادند.

وی اضافه کرد: خبرنگاران از زمان شیوع کرونا، در خط مقدم مقابله با این پدیده خطرناک قرار دارند و با به خطر انداختن جان خود و با وجود قرار گرفتن در معرض تهدید ویروس کرونا، وظیفه خود را انجام داده و در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به جامعه کوشیده‌اند تا سلامت مردم کمتر به خطر بیفتد.

اسحاقی همچنین افزود: خبرنگاران مانند ایام جنگ، جان خود را به خطر انداخته و با حضور در مراکز درمانی، عمق وضعیت خطرناک شیوع کرونا را با خبررسانی خود نشان دادند.

وی هوشیاری کنونی مردم در برابر کرونا را نتیجه ملموس تلاش خبرنگاران دانست و بیان کرد: این بیماری خطرناک با تلاش همگانی و با اطلاع‌رسانی درست به دست خبرنگاران قابل کنترل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =