پذیرش بیش از ۱۳هزار بیمار مشکوک به کرونا در کلینیک‌های شهرداری تهران

تهران-ایرنا-مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: تاکنون بیش از ۱۳هزار بیمار مشکوک به کرونا در کلینیک‌های شهرداری تهران پذیرش شدند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت شهر سالم، حمید چوبینه در آیین تودیع و معارفه سرپرست معاونت مالی و اداری این شرکت با گرامی‌داشت یاد دکتر مهدی وریجی مدیر سابق کلینیک منطقه ۲۱ و نخستین شهید مدافع سلامت شهرداری تهران اظهارداشت: با توجه به اینکه وظیفه شرکت شهر سالم صرفا خدمت به خانواده شهرداری تهران است اما درهای درمانگاه‌های ما از روز نخست بحران کرونا، به روی مراجعان مشکوک به کرونا باز بود.

وی گفت: این در حالی است که در ابتدای پاندمی وحشت عمومی جامعه را فراگرفته بود و خیلی از مراکز خصوصی و دولتی از ورود بیماران مشکوک جلوگیری می‌کردند.

چوبینه از افتتاح کلینیک منطقه ۹ و ساختمان مرکز جامع سلامت روان در منطقه ۲ تهران در آینده‌ای نزدیک خبرداد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم بیان کرد: بیش از ۶۰ درصد مدیران کلینیک‌های این شرکت از زنان و بیش از ۴۰درصد مدیران از خانواده ایثارگران هستند، به همین میزان هم مدیران زیر ۴۵ سال در شرکت شهر سالم فعالیت می‌کنند، به این ترتیب، میزان مدیران جوان شرکت شهر سالم از همه بخش‌های شهرداری تهران بیشتر است.

در این آیین از خدمات افشین جباری در سمت معاونت مالی و اداری شرکت شهر سالم قدردانی و سلطانعلی کریمه سارویی به عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.

بیماری کرونا از روزهای پایانی بهمن سال ۱۳۹۸ کشور را درگیر کرده و بر اساس اعلام روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون،  ۳۲۰ هزار و ۱۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند،۲۷۷ هزار و ۴۶۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر از مبتلایان جان خود را از دست دادند.

 تاکنون حدود ۷۰۰ نفر از کارکنان شهرداری تهران به بیماری کرونا مبتلا شدند که علاوه بر خدمات پزشک خانواده، از مشاوره‌ها و ارتباطات مانوسانه کارشناسان مرکز جامع سلامت روان این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =