خبرنگار و عکاسان ایرنا عنوان برتر رویداد رسانه‌ای « تب‌ریز» را کسب کردند

تبریز - ایرنا - خبرنگار و عکاسان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان‌شرقی عنوان های برتر رویداد رسانه‌ای « تب‌ریز» را که به منظور ایجاد همدلی برای مقابله با کرونا برگزار شد را کسب کردند.

به گزارش ایرنا، مراسم اختتامیه این رویداد رسانه ای با عنوان « تب کرونا با همدلی می ریزد» روز پنجشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالن خاقانی برگزار و از جمعی از کادر پزشکی، درمانی و پرستاری بیمارستان های تبریز و برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.

در این رویداد رسانه ای «پرویز بابائی» خبرنگار ایرنا با عنوان اثر « بار کرونا بر دوش کامیون داران» در بخش تیتر رتبه سوم را و «سیدکاظم یوسفی» و «سیده مریم یوسفی» در بخش عکس به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش تیتر این رویداد اثری حایز رتبه اول نشد و «نسرین سوار» از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم را به خود اختصاص داد و در بخش عکس نیز «مریم ابراهیمه» از همین خبرگزاری رتبه اول را کسب کرد.

در بخش یادداشت این رویداد «سویل محدث» از روزنامه پیام آذربایجان با عنوان اثر « نگاهی به ۳ ماه همزیستی با کرونا»، «سینا برزگر» از پایگاه خبری شهریاران نیوز با عنوان اثر « بعد از کرونا، مردمان خوبی خواهیم شد» و «ناصر دبیر» از هفته نامه فیروزه شرق به عنوان اثر « بدگمانی شورای شهر مراغه به حمله کرونا به صحن علنی» به ترتیب حایز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش گزارش،«الهه مهدوی» از پایگاه خبری تبریز بیدار به عنوان اثر « صفای بک یاااله بر بالین مضطر»، «آناهیتا رحیمی» از خبرگزاری مهر با عنوان اثر « حمایت مردمانی که در خاموشی خدمت می کنند» و «کتایون حمیدی» از خبرگزاری فارس با عنوان اثر « کنار کرونا زامبی نشویم» به ترتیب مقاوم های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش مصاحبه، هیچ اثری رتبه اول و سوم را کسب نکرد و «صابر عیسی پور» از پایگاه خبری تبریز بیدار با عنوان اثر « روایتی از قهرمان کوچک قراملک در روزهای غبارآلود کرونا» رتبه سوم را از آن خود کرد.

در بخش چند رسانه ای نیز هیات داوران از «مهرداد خوشکار مقدم» خبرنگار پایگاه خبری ترجمان صبح به دلیل فعالیت های ارزشمند در دوران کرونا تجلیل کردند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =