«خیالستان» باغ کتاب تهران نمایشگر همدردی با لبنان شد

تهران-ایرنا- باغ کتاب تهران با نمایش نمادهایی در بخش «خیالستان» در پی وقوع انفجارهای مرگبار در بندر بیروت با مردم لبنان ابراز همدردی کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی باغ کتاب تهران، این مجموعه در پی انفجارهای مرگبار در بندر بیروت، با نمایش نمادهایی از این حادثه غم‌انگیز در راهرو خیالستان، با مردم لبنان ابراز همدردی کرد.

راهرو خیالستان باغ کتاب تهران به طول حدود ۶۰ متر است که با بهره‌گیری از ۱۶ ویدئو پروژکتور سراسرنما در دو سوی راهرو و حدود ۲هزار بازدیدکننده، یکی از منحصربه‌فردترین دیدنی‌های مجموعه باغ کتاب تهران محسوب می‌شود.

در این راهرو، دو حلقه پیاده‌بَر بازدیدکنندگان را در زمانی ۴۵ ثانیه‌ای از این راهرو عبور می‌دهد.

عصر سه‌شنبه در پی وقوع آتش‌سوزی گسترده‌ در یکی از انبارهای مواد آتش‌زا واقع در بندر بیروت، انفجار مهیبی رخ داد که در اثر آن، شماری از مردم لبنان کشته و زخمی شدند.

کشورهای مختلف روز چهارشنبه با ارسال پیام‌هایی، با مردم و دولت لبنان ابراز همدردی و آمادگی خود را برای کمک به این کشور اعلام کردند.

شامگاه چهارشنبه نیز برج‌های آزادی و میلاد و پل طبیعت به نشانه همدردی مردم ایران با مردم لبنان به رنگ پرچم این کشور درآمدند و با اجرای ویدئومپینگ پیام‌های تسلیت در بدنه برج‌های آزادی و میلاد اجرا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =