استاندار چهارمحال و بختیاری: خبرنگاران بیرق آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده‌اند

شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با تبریک به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیر خم تاکید کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه بیرق بزرگ آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده‌اند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری چهارمحال و بختیاری ، اقبال عباسی با صدور پیامی تاکید کرد: هفدهم مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و روز خبرنگار، یادآور رشادت‌ها و مجاهدت‌های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند.

در این پیام آمده است: دستیابی به توسعه پایدار تنها در پرتو وجود وجدان‌های آگاه و دلسوز جامعه و مشارکت مسئولانه آحاد عمومی امکان‌پذیر است و خبرنگار با تکیه بر پشتوانه مردمی می‌تواند کمک بزرگی به مسئولان برای شناسایی بهتر مشکلات اجتماعی و رفع آن با استفاده از ظرفیت مردم صورت دهد. 

استاندار چهارمحال و بختیاری در این پیام تاکید کرده است: در روزهای سخت و پر از التهاب ناشی از شیوع ویروس کرونا، آنچه بیش از همه قوت قلب مجاهدان خط مقدم و متولیان امر است، حضور نقش‌آفرینان عرصه خبر و رسانه است که توانسته‌اند ضمن رساندن پیام همدلی و همراهی همه ارکان این سرزمین به جهانیان، روایت‌گر جانفشانی‌های مقابله با کرونا و آگاهی‌بخش مردم نیز باشند.

عباسی تصریح کرد:در آستانه روز خبرنگار که متبرک به ایام دهه امامت و متقارن با عید بزرگ غدیر است، ضمن تبریک ،مراتب قدردانی و سپاس خود را از همراهی و تلاش اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری ابراز می‌دارم و برای همه عزیزان آرزوی توفیق و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =