۱۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83899196
۰ نفر

برچسب‌ها

فروش سهام خانواده شهدا برخط شد

مشهد- ایرنا- معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: فروش سهام شرکت ذخیره شاهد که سهامداران آن خانواده شهدا هستند از این پس بصورت برخط (آنلاین) توسط خود سهامداران انجام می‌شود.

صدیقه خدیوی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این مشکلاتی به خاطر عدم امکان فروش لحظه‌ای و برخط سهام شاهد برای خانواده‌های ایثارگر بوجود می‌آمد که اکنون این مشکلات با دستورالعملی که دیروز ابلاغ گردید برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: پیش از این بین درخواست فروش و فروش سهام مدت زمانی فاصله ایجاد می‌شد اما با این تصمیم که در سطح ملی اتخاذ شده این فاصله زمانی از بین رفته است.

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بنیاد شهید نقشی در فرایند فروش سهام نداشته و فقط نماینده‌ای از شرکت شاهد در بنیاد شهید استان فعالیت می‌کند که مسوول دریافت شماره حساب از خانواده‌ها و امور مربوط به آن است.

وی افزود: به ادارات شهرستانی نیز ابلاغ گردید که خانواده‌ها و شخص سهامدار شرکت ذخیره شاهد می‌تواند راسا اقدام به فروش سهام خود نماید.

خراسان رضوی ۱۷ هزار و ۲۷۹ شهید، ۴۹ هزار و ۴۸۸ جانباز و سه هزار و ۳۹۶ آزاده در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =