ظرفیت‌های خراسان جنوبی در برنامه‌ریزی‌ها مورد توجه قرار گیرد

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: آنچه باید در برنامه‌ریزی‌ها به عنوان مهمترین اولویت در نظر گرفته شود، توجه به ظرفیت‌های استان است.

ناصر خوش خبر روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران جدید و سابق فردوس افزود: یکی از بهترین پتانسیل‌های شهرستان فردوس، صنایع دستی و گردشگری است که اگر به خوبی مورد عنایت واقع شود، می‌تواند به توسعه شهرستان کمک کند.

وی با اشاره به اینکه فردوس قطب نساجی استان است گفت: تکمیل زنجیره نساجی و توسعه این صنعت باید مورد توجه فرماندار و مدیران شهرستان قرار گیرد.

معاون استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: مدیریت جهادی و هدایت امور به صورت صحیح و بدون هیچ حاشیه‌ از تکالیف اصلی مدیران نظام جمهوری اسلامی بوده و مهمترین بازتاب و نتیجه مدیریت جهادی پیشرفت هرچه سریع‌تر کارها است.

وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولیت، امانت است اظهار داشت: مهمترین وظیفه مدیران، تلاش برای حفظ و نگهداشت این امانت و استفاده درست از فرصت‌های در اختیار است.

خوش خبر تصریح کرد: هر اقدامی که در حوزه اجرایی انجام می‌شود باید به صورت دقیق و کامل به اطلاع مردم برسد.

وی گفت: اطلاع مردم از اقدامات دولت و نظام، سطح مشارکت آنها را در امور افزایش می‌دهد و نتایج بسیار مطلوبی به همراه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی ضمن تبریک روز خبرنگار ادامه داد: اصلی ترین وظیفه رسانه‌ها آگاهی بخشی به جامعه است.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی درست و صحیح از توفیقات نظام و تلاش‌های مدیران در راستای توسعه، تأثیر زیادی در خنثی‌سازی برنامه‌های دشمنان نظام دارد.

خوش خبر پروژه‌های بیمارستان و دو محور فردوس-دیهوک و فردوس-بجستان را از خدمات ارزنده دولت در این منطقه نام برد.

وی ضمن معرفی «حمید حلاج مقدم» به عنوان یکی از ظرفیت‌های استان به لحاظ تخصص و توانمندی، حکم فرمانداری شهرستان فردوس را که به امضای وزیر کشور رسیده بود، به وی تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در این مراسم از خدمات حسن میرزایی فرماندار قبلی فردوس نیز قدردانی شد.

حلاج‌ مقدم بیست و چهارمین فرماندار شهرستان فردوس، قبل از این انتصاب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان‌جنوبی بود.

اخبار مرتبط

  • فرماندار فردوس منصوب شد

    فرماندار فردوس منصوب شد

    بیرجند - ایرنا - «حمید حلاج مقدم» با پیشنهاد استاندار خراسان جنوبی و حکم وزیر کشور به سمت فرماندار…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =