استاندار خراسان رضوی: رسانه ترغیبگر افکار عمومی برای مشارکت در توسعه است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: افکار عمومی از مسیر رسانه به مشارکت در توسعه ترغیب و تشویق می‌شود و این نشان از نقش موثر رسانه در تحولات دارد.

علیرضا رزم حسینی روز پنجشنبه در پیام تبریک به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار افزود: بر همین اساس توسعه متوازن در استان اعم از بخش‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ارتباط مستقیم با رسانه دارد.

وی ادامه داد: اهالی رسانه، خبرنگاران و عکاس‌ها، اعم از فعالان رسانه‌های مکتوب و فضای سایبری در گستره خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و سایت‌های اطلاع‌رسانی تا فعالان در صدا و سیمای استان نقش بی‌بدیل در اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی در زمینه‌های مختلف بر عهده دارند.

استاندار خراسان رضوی گفت: اینجانب فرارسیدن ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار و مقارن شدن آن با عید ولایت و امامت را به اصحاب رسانه تبریک عرض نموده و ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش‌های خبرنگاران استان به واسطه همراهی در مسیر اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و آگاهی بخشی به جامعه و انعکاس همدلی و همزبانی بین همه ارکان حاکمیت، در جوار بارگاه منور و ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) برای همه فعالان عرصه خطیر اطلاع رسانی، آرزوی بهروزی و تداوم توفیق در مسیر خدمت به مردم شریف کشور را دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =