فرماندار: تعطیلات پیش رو زمان مناسبی برای سفر به بابل نیست

ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: تعطیلات پیش رو به دلیل شیوع گسترده کرونا زمان مناسبی برای سفر به بابل نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، قربانعلی ولیزاده بورا روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران بابل در محل فرمانداری افزود : اگر هموطنان ما بخواهند در تعطیلات پیش رو همانند تعطیلات عید سعید فطر به بابل سفر کنند این موضوع شیوع کرونا در این شهرستان را گسترده و پیچیده تر می کند که هزینه آن را شهروندان و کادر درمانی باید بپردازند.

وی گفت: رفته رفته آمار بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بدحال در بابل افزایش می یابد و در حال حاضر ۵۴ بیمار کرونایی بدحال در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی بابل بستری می باشند.

وی بیان کرد: در روزهای اخیر تنوع بستری بیماران کرونایی در بابل نشان داده است که دیگر هیچ محدوده سنی ایمن نیستند و تمامی گروه های سنی در خطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ قرار دارند.

وی از همه شهروندان خواست تا پروتکل های بهداشتی را دقیق تر از گذشته با حساسیت رعایت کنند و به این عادت برسند که تحت هیچ شرایطی بدون استفاده از ماسک از منزل خارج نشوند.

ولیزاده بورا  نقش خبرنگاران را در ۶ ماه گذشته در تنویر افکار عمومی و اعلام هشدارها به شهروندان ممتاز ارزیابی و بیان کرد: اگر همراهی اصحاب رسانه با ستاد مبارزه با کرونا در بابل نبود بدون تردید آمار فوتی ها و مبتلایان بیشتر از آمار های موجود بوده است.

فرماندار بابل اضافه کرد: امروز بسیاری از خبرنگاران دغدغه توسعه و پیشرفت شهرستان را دارند و با در پیش گرفتن نقد منصفانه در کنار خدمتگزاران خود در مسیر تعالی و پیشرفت حرکت می کنند.

ولیزاده بورا اظهار داشت: دغدغه معیشت و اقتصاد خبرنگاران برای ما اهمیت دارد و انتظار می رود با وضع قوانین حمایتی به شکل زیرساختی و دائمی زمینه حمایت خبرنگاران فراهم شود.

شهرستان ۵۳۰ هزار نفری بابل دارای شش بخش و هفت شهر است که براساس آخرین آمار ۵۷ خبرنگار، عکاس و فعال مجازی در این شهرستان مشغول به فعالیت می باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =