معاون استاندار: نگاه منصفانه رسانه‌ها در رفع موانع توسعه تاثیرگذار است

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: نگاه منصفانه رسانه‌ها در رفع موانع توسعه و اجرای کارهای عمرانی و خدماتی در مناطق مختلف بویژه این استان تاثیرگذار و اثر بخش است.

به گزارش ایرنا، شهرام ملکی روز جمعه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج اظهار داشت: خبرنگاران و رسانه‌ها در قبال منافع ملی کشور مسوول هستند و با قلم فرسایی به صورت منصفانه می توانند مشکلات مردم را مرتفع کنند.

وی اضافه کرد: در استان کردستان دولت به عنوان بخشی از نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش‌های گسترده‌ای را در راستای ارتقای شاخص‌ها در دستور کار قرار داده و در این راستا از ظرفیت رسانه‌ها نیز کمک می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندر کردستان با اشاره به اینکه از نقدهای منصفانه رسانه‌ها در راستای اصلاح عملکرد خود استقبال می‌کنیم، افزود: مخاطبان رسانه‌ها سلایق مختلفی دارند و استمرار حمایت جامعه هدف از یک رسانه، نشان از قدرت و اثرگذاری آن است.

وی تاکید کرد: رسانه‌هایی که در تولید محتوا سلایق اقشار مختلف جامعه را مورد توجه قرار می‌دهند موفق‌تر بوده و اثرگذاری بیشتری دارند.

ملکی گفت: از ۲ سال قبل در استان کردستان شرایط فراهم شده تا طرح‌های نیمه تمام و تاثیر گذار در ارتقای شاخص‌های زیرساختی و خدماتی به اتمام برسد که در این راستا امسال ۵۰ طرح در برنامه بهره براری قرار گرفته که ۳۰ مورد آنها به صورت شاخص ارزیابی شده‌اند.

وی یادآور شد: مجموعه دولت برای تحقق این هدف ابتدا نسبت به رفع چالش‌های این طرح ها از جمله اجتماعی، پیمانکاری، اعتباری و تعامل بین دستگاه‌های آن شده و انتظار می رود در راستای این تلاش‌ها طرح‌های مانند راه اهن سنندج - همدان، گردنه صلوات آباد و فرودگاه سنندج به بهره برداری برسد.

۱۷ مرداد به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) توسط طالبان در شهر مزار شریف افغانستان به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =