کار خبرنگاری سخت ولی لذت‌بخش است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه خبر، دنیای ناتمام است، گفت: کار خبرنگاری، سخت ولی لذت‌بخش است.

 جواد زاهدی روز یکشنبه در دیدار رییس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان‌غربی، با تبریک روز خبرنگار افزود: خبر و خبرنگاری دنیای شیرینی است که لذت حضور در این دنیا قابل مقایسه با هیچ عرصه و دنیایی نیست.

وی با بیان اینکه لذت خبرنویسی وصف ناپذیر است، اظهار داشت: جداشدن از عرصه خبر برای کسانی‌که عاشقانه دراین عرصه کار می کنند، بسیار سخت و دشوار است و آنان با عشق تمام، سالیان سال سختی های  این عرصه را برای دستیبابی به لذت وصف نشدنی این حرفه تحمل می کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی که پیشتر رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی بود، اظهار داشت: خبرنگار حوادث و وقایع مختلفی را به زیباترین شکل به تصویر می کشد و در تاریخ به یادگار می گذارد.

زاهدی با تبریک انتصاب رییس جدید ایرنا مرکز آذربایجان‌غربی آمادگی خود را برای همکاری و تعامل و ارتباط دوسویه اعلام کرد و گفت: امید می رود ایرنای آذربایجان‌غربی پیش از پیش در مسیر پیشرفت و ترقی گام بردارد.

سالروز شهادت شهید صارمی (۱۷ مرداد) در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =