چتر سپاه برای همه سلایق و افکار گشوده است

گرگان - ایرنا - جانشین سپاه نینوا استان گلستان با تصریح بر اینکه ضدانقلاب، منافق، معاند و فتنه خط قرمز ما است و آنها را برنمی‌تابیم، گفت: بجز این چهار جریان؛ چتر حمایت و پوشش سپاه برای همه سلایق و افکار با هر نگرشی گسترده و آغوشمان باز است.

سرهنگ پاسدار سیدموسی حسینی با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: دین‌داری، تابع رهبری و ولایت همراه با مردمی بودن سه شاخصه اصلی انقلاب بودن است و از این افراد حمایت می کنیم.

وی اضافه کرد: مسوولان که در هر جای نظام جمهوری اسلامی مشغول خدمت هستند امیدآفرینی بوجود آورند و هر شخصی در مسیر ناامید کردن جامعه گام بردارد در زمین دشمن بازی می‌کند.

وی با یادآوری محورهای مهم سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص جایگاه و نقش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان خبرگزاری رسمی نظام گفت: اینکه معظم‌ له فرموده‌اند خبرگزاری ایرنا نبض نظام است، در مورد هیچ سازمان یا ارگانی این بیانات را نفرموده‌اند که این سخن گهربار نشان از جایگاه و ماموریت حساس ایرنا در داخل و خارج کشور دارد.

هفدهم مرداد سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار فقید خبرگزاریِ جمهوری اسلامی (ایرنا) و مسوول دفتر این سازمان در افغانستان به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف به دست گروهک تروریستی طالبان شهید شد، به همین مناسبت شورای فرهنگ عمومی هفدهم مردادماه را «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی سال ۱۳۱۳ هجری شمسی تاسیس شد و به عنوان قدیمی ترین رسانه ایران علاوه بر مراکز استانی و شهرستانهای مهم؛ در خارج کشور از جمله کشورهای همسایه دفتر نمایندگی دارد.

ایرنا در استان گلستان علاوه بر مرکز گرگان در شهرستان گنبد هم دفتر نمایندگی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =