استاندار بوشهر: امروز در جنگ اراده‌ها تلاش حداکثری ایرانیان به امیدآفرینی منجر شد

بوشهر - ایرنا- استاندار بوشهر گفت: امروز در جنگ اراده‌ها با وجود سخترین شرایط تحریم ظالمانه با تدبیر رئیس جمهوری و وزارت نفت، تلاش حداکثری متخصصان ایرانی و افتتاح بزرگترین طرح متانولی جهان در این استان شاهد امیدآفرینی در جامعه هستیم.

عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در آیین افتتاح ویدئو کنفرانسی 2 طرح پتروشیمی با حضور رئیس جمهوری در استان بوشهر افزود: با بهره‌برداری از مجتمع کاوه به عنوان بزرگترین طرح متانول دنیا در شهرستان دیر استان بوشهر پنجره واحد سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در استان بوشهر به عنوان پایلوت در کشور مطرح شده‌ است.

وی بیان کرد: با این اقدام آمادگی استقبال از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در صنایع پایین دستی پتروشیمی در این استان ایجاد شده‌است.

گراوند اضافه کرد: تحولات بزرگ صورت گرفته در عرصه نفت و پتروشیمی ستودنی و جای تبریک به مسئولان و مردم شریف ایران دارد.

استاندار بوشهر در پاسخ به پرسش رئیسجمهوری در مورد وضعیت کرونا در استان بوشهر گفت: وضعیت کرونا در این استان در ۲ هفته اخیر ثابت و رو به کاهش است.

گراوند با اشاره به پروژه‌های تامین آب در استان بوشهر بیان کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری پروژه‌های آب و سدسازی در این استان بوشهر به بهره‌برداری برسد و امیدآفرینی بیشتر در استان را به دنبال داشته باشد.

رئیس جمهوری روز پنجشنبه در آیینی ویدئوکنفرانسی ۲ واحد پتروشیمی متانول کاوه و کیمیای پارس خاورمیانه در مجموع با ظرقیت تولید سالانه حدود چهار میلیون تن متانول و اشتغال‌زایی ۲ هزار و ۵۰ نفر را در استان بوشهر افتتاح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =