۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۸
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 83898711
۰ نفر

برچسب‌ها

رشد ۳۹ درصدی پرداخت تسهیلات بانک مسکن در زنجان

زنجان – ایرنا – مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: میزان پرداخت تسهیلات این بانک در استان طی ۴ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۹درصد افزایش داشت و این در حالی است که در بخش منابع بانک فقط ۱۰ درصد رشد داشتیم.

سلمان داشاد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: طی چهار ماهه امسال بالغ بر یک‌هزارو ۱۳۳ میلیارد ریال تسهیلات در شعب بانک مسکن استان به متقاضیان پرداخت شد که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۸۱۰ میلیارد ریال بود.

وی با بیان اینکه بانک مسکن یک بانک تخصصی و توسعه ای است، اظهار داشت: جهت گیری پرداخت تسهیلات در این بانک به سمت حمایت از اقشار ضعیف و متوسط است.

داشاد افزود: حدود ۹۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک مسکن در زمینه تامین و تهیه مسکن است.

مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان با بیان اینکه این بانک در راستای اجری طرح اقدام ملی مسکن با اهداف دولت هماهنگ است، گفت: بانک مسکن یکی از بانک های عامل اصلی برای پرداخت تسهیلات در این حوزه است.

وی افزود: تا کنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از واجدان شرایط طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان جهت بهره مندی از تسهیلات این بخش در شعب بانک مسکن استان افتتاح حساب کرده اند.

داشاد در بخش دیگری از سخنان خود به ۱۷ مرداد، روز خبرنگار اشاره کرد و افزود: خبرنگاری حرفه ای است که بدون عشق نمی شود در آن فعالیت داشت. 

وی با بیان اینکه خبرنگاران صدای مردم هستند نه تریبون مسوولان گفت: خبرنگاران نقش مهمی در توسعه و رشد جامعه دارند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =