زمان برگزاری رقابت‌های کانوپولو قهرمانی جهان مشخص شد

تهران - ایرنا - رییس کمیته کانوپولو فدراسیون جهانی کانوئینگ طی نامه‌ای به فدراسیون‌های ملی کشورها؛ زمان برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی جهان را از ۲۴ تا ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ اعلام کرد که قرار است به میزبانی شهر رم در ایتالیا برگزار شود.

گرگ اسمیل در این نامه گفته است که بعد از به تعویق افتادن مسابقات کانوپولو قهرمانی جهان که قرار بود فروردین سال جاری (آوریل ۲۰۲۰ ) به میزبانی رم ایتالیا برگزار شود، حالا براساس مذاکرات انجام شده مابین مسئولین فدراسیون جهانی کانوئینگ، رئیس کمیته کانوپولو ICF و کمیته برگزاری مسابقات در کشور ایتالیا این رقابت‌ها با یک سال تاخیر سال فروردین ۱۴۰۰ برگزار شود.

اسمیل ادامه داد:‌ تاریخ اعلام شده برای برگزاری مسابقات قهرمانی جهان به قوت خود باقی است.

وی اضافه کرد: ‌تردیدی بر توانایی ایتالیا برای برگزاری مسابقات نداریم و خوشحالم که تمامی اماکن ورزشی همچون محل برگزاری مسابقات و استخرهای روباز در ایتالیا، طی هفته‌های گذشته فعالیت خود را از سر گرفتند.

رییس کمیته کانوپولو فدراسیون جهانی کانوئینگ همچنین گفت:‌ هماهنگی‌های لازم را از نزدیک با کشور میزبان انجام می‌دهیم و مانند تمامی ارگان‌ها اطلاعات مربوط به همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ را به منظور شرکت تیم‌ها در این مسابقات و همچنین بازی‌های جهانی رشته‌های غیرالمپیکی به ویژه در حوزه پروازهای هواپیمایی را به خوبی پیگیری می‌کنیم.

به گفته اسمیل، کشورهایی که به صورت قابل توجه به ویروس کووید ۱۹ آلوده شده‌اند، با رعایت پروتکل‌های خاص تمرینات خود را از سر گرفته‌اند که این گامی بسیار ارزشمندی  و رو به سمت جلو است.

وی گفت: ‌اولین بولتن رسمی مسابقات قهرمانی جهان تا آخر شهریور امسال برای کشورها ارسال می‌شود و از فدراسیون‌های ملی تقاضا می‌شود قبل از اعلامیه رسمی  ICF ، هیچ اقدامی برای رزرو هتل و پرواز انجام ندهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =