خبرنگاران در حوزه آگاهی بخشی جامعه نقش موثری دارند

زاهدان- ایرنا- بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران سخت کوش و ایثارگر با پشتکار و همت خود برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کنند و در حوزه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی جامعه نقش موثری دارند.

به گزارش ایرنا عیدمحمد قلندرزهی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران خاش با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار اظهارداشت: تلاشگران عرصه رسانه و خبر در این شهرستان بدون برخورداری از حق بیمه و درآمد در صحنه خدمت به مردم حضور داشته و به پیشبرد اهداف نظام اسلامی و دولت کمک می‌کنند.
وی افزود: فعالان عرصه رسانه و خبر به عنوان رابط میان مردم و مسوولان می‌توانند به حل بخش بزرگی از مشکلات کمک کنند و به همین لحاظ ارزش کار آنها نباید نادیده گرفته شود.
بخشدار مرکزی خاش گفت: تلاش برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و کمک به محقق شدن شعار سال یکی از رسالت‌های مهم خبرنگاران است که می‌توانند با آگاهی بخشی، مطالبه گری، اطلاع رسانی شفاف و طرح مباحث انتقادی و ارائه راهکار و پیشنهادات سازنده در این عرصه نقش آفرینی کنند.
وی اظهارداشت: دغدغه مهم رهبر معظم انقلاب و دولت تلاش برای رونق اقتصادی، کمک به جهش تولید، ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای مردم و گام برداشتن برای حل مشکلات معیشتی اقشار ضعیف جامعه بوده که در این راستا خبرنگاران بازوی مستحکم مسوولان در نظام اسلامی هستند.
قلندرزهی بیان کرد: در حوزه بخش مرکزی خاش بزودی فعالیت ۲۷ واحد تولیدی و پرورش مرغ آغاز می‌شود و روز گذشته سرمایه گذاران این بخش با همکاری جهاد کشاورزی برای کسب مجوزهای لازم به استان معرفی شدند.
وی افزود: با توجه به اینکه نیاز روزانه مصرفی گوشت مرغ در شهر خاش افزون‌بر پنج تن است با راه اندازی این واحدهای تولیدی علاوه‌بر کمک به تحقق شعار جهش تولید و ایجاد اشتغال برای مردم بخش بزرگی از نیازهای مردم شهرستان و استان را تامین و حتی میتوان گوشت مرغ را صادر کرد.
خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =