عاملان نزاع دسته جمعی در یاسوج دستگیر شدند

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی یاسوج شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا،  ظرف چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن بود که در آن تعدادی جوان به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده بودند و کاربران در فضای مجازی از این کلیپ بازدید بسیاری داشته و این کلیپ سبب تشویش اذهان عمومی شده بود.

سردار مهدی انصاری روز پنجشنبه در این باره در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وقوع نزاع دسته جمعی در جلوی صدا و سیما مرکز استان در نزدیکی میدان امام حسین (ع) و پخش کلیپ این درگیری در فضای مجازی که در آن تعدادی جوان به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده بودند، پلیس بلافاصله و با دستور مقام قضایی به سرعت اقدامات خود را در این زمینه آغاز کرد.

وی افزود: در این درگیری یک نفر مصدوم شده بود و بقیه از محل متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این فیلم  عاملان نزاع اقدام به قمه کشی در محل کرده بودند و در فضای مجازی توسط برخی افراد منعکس شده بود که این امر موجب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود.

سردار انصاری بیان کرد: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ، چهار نفر از عاملان اصلی درگیری شناسایی شدند.

وی ابراز داشت: پس از هماهنگی قضایی، چهارشنبه شب در چند عملیات عوامل درگیری دستگیر و بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودروی سواری و چندین قبضه قمه و سلاح سرد از آنها کشف و ضبط شد.

سردار انصاری تاکید کرد: عاملان این امر به دنبال نزاع و درگیری ، علاوه بر ضرب و شتم با قمه ، اقدام به راه‌بندان در مسیر و ایجاد رعب و وحشت عمومی و تهدید در خیابان کرده بودند که تمامی این موارد در پرونده متهمان ذکر شده است.

وی گفت: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و هرکس سودای ناامنی و برهم زدن نظم و امنیت را داشته باشد بطور قطع با پاسخی محکم و قانونی مواجه خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =