۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۵۹
کد خبرنگار: 985
کد خبر: 83898542
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۲۰ مکان پرخطر در اردبیل پلمب شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار اردبیل گفت: در رزمایش آموزشی ، نظارتی و کنترل مقابله با شیوع ویروس کرونا از فعالیت ۲۲۰ مکان پرخطر در اردبیل توسط گروه‌های بازرسی جلوگیری شد.

مسعود امامی یگانه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مکان‌ها شامل تالارها ، آرایشگاه‌های زنانه ، باشگاه‌های ورزشی و گیم‌نت می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش‌ها حدود ۷۰ درصد مردم اردبیل از ماسک استفاده می‌کنند بر لزوم فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی برای استفاده همه مردم از ماسک تاکید کرد.

وی اظهارداشت: گروه‌های بازرسی بر فعالیت رستوران‌ها ، اغذیه‌فروشی‌ها ، بستنی فروشی‌ها و کبابی‌ها نظارت می‌کنند و فعالیت این مکان‌ها فقط باید به صورت بیرون‌بر باشد.

او گفت: این گروه‌ها از بازار ، پاساژ ، اماکن مختلف و ادارات با محوریت استفاده از ماسک توسط متصدیان و مردم در فضاهای عمومی بازدید می‌کنند.

رزمایش آموزشی ، نظارتی و کنترل مقابله با شیوع ویروس کرونا با محوریت مرکز بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های مرتبط با حضور ۲۰ گروه در اردبیل برگزار شد.

 آمار مرگ و میر و ابتلای به بیماری کرونا در استان اردبیل همچنان بالاست به طوری که طی شبانه‌روز گذشته هفت نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده و ۵۳ نفر دیگر نیز با وضعیت جسمی وخیم در مراکز درمانی این استان بستری شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =