استاندار کرمان: بالندگی رسانه‌ای از عوامل مهم تکامل جوامع است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان ضمن تبریک روز خبرنگار، رسانه‌ها را وجدانِ بیدار جامعه و بالندگی رسانه‌ای را از عوامل مهم بالندگی و تکامل جوامع در ابعاد مختلف دانست و گفت: واژگان حقیقت‌مدار، کیمیای زندگی بشر هستند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، محمدجواد فدائی در پیام تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار آورده است، بسم الله الرّحمن الرّحیم، جان چه باشد جز خبر در آزمون، هر که را افزون خبر، جانش فزون، کرمان، شهر نجابت و فرهنگ، با بیش از یک قرن سابقه در حوزه رسانه و معرفی بزرگانی چون ناظم‌الأطبّاء و مجدالاسلام کرمانی به جامعه رسانه‌ای عصر مشروطه و با فعّآلیّت رسانه‌ای مرحوم باستانیِ پاریزی در نامه هفتواد و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در نشریّۀ ثارالله، از سرآمدان کشور در حوزه فعّالیّت رسانه‌ای است.

استاندار کرمان در این پیام می افزاید، باور دارم که واژگان حقیقت‌مدار، کیمیایِ زندگیِ بشرند و اصحابِ رسانه با امانت‌داری، صداقت، مسئولیّت و تعهّد و با تکیه بر سه اصل صحّت، دقّت و سرعت نقش‌آفرین بی‌بدیل آگاهی، بالندگی و تکامل اجتماعی به شمار می‌روند.

افدائی ادامه می دهد، اینجانب ضمنِ گرامی‌داشتِ یاد و خاطره همه شهدای رسانه، خاصّه شهید صارمی، در برابر اصحاب فرهنگ و رسانه سر تواضع فرود آورده و روز خبرنگار را به مدیران، خبرنگاران ارجمند رسانه ملّی، نشریّات ملّی و محلّی، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری، سایبرخبرنگاران و همه فعّالان این عرصه تبریک عرض می‌کنم و برای همه این عزیزان آرزویِ سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

در پایان این پیام آمده است، امیدوارم حوزه رسانه با دین‌مداری، دانشوری و جامعه‌محوری و بسط تکثّر فرهنگی، بتواند بیش از گذشته در معادلات و مناسبات عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =