بخش زیادی از رشد و توسعه ورزش مرهون تلاش خبرنگاران است

قزوین - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان قزوین گفت: بخش زیادی از رشد و توسعه ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی مرهون تلاش های خبرنگاران و اطلاع رسانی آنهاست.

عباس علایی مقدم روز پنجشنبه در دیدار با رئیس و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین که به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار برگزار شد،افزود: خبرنگاری شغل حساس، سخت و طاقت فرساست و ما از تلاش های این قشر برای اطلاع رسانی به مردم و تنویر افکار عمومی و کمک به حل مسایل و مشکلات جامعه قدردانی می کنیم.

این مسوول به نقش اصحاب رسانه در ترویج فرهنگ ورزش اشاره کرد و گفت: در میادین ورزشی شاهد تلاش و کوشش خبرنگاران به منظور اطلاع رسانی و ارسال اخبار مسابقات و رخدادهای ورزشی به مردم هستیم و بخش زیادی از شور و نشاط این عرصه ها در جامعه به فعالیت اصحاب رسانه بازمی گردد.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین گفت: پوشش اخبار ورزشکاران و قهرمانان از سوی رسانه ها و خبرنگاران به آنها برای تداوم راه قهرمانی و حضور در عرصه ورزش انگیزه بالایی می بخشد و فعالیت رسانه ها از این جهت نیز بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و آثار مخرب آن به حوزه ورزش و ورزشکاران،گفت: ورزشکاران ما در این شرایط سخت دست از تلاش و فعالیت نکشیده اند و تمرینات و فعالیت های ورزشی خود را با رعایت پروتکل های ورزشی در محیط های امن و یا در منزل پیگیری می کنند و امیدواریم با دفع و شکست این ویروس شرایط جامعه از جمله در بخش ورزش به شکل عادی بازگردد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با کمک رسانه ها امیدواریم در خدمت رسانی به جامعه ورزش و جوانان موفق بوده و به اهداف خود دست پیدا کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =