۸۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل جاده اردبیل-سرچم اختصاص یافت

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: امسال برای تکمیل و تعریض جاده اردبیل-سرچم از پروژه‌های شاخص استان ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا ، داود شایقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان به همراه استاندار اردبیل با معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: در این دیدار استاندار اردبیل تخصیص کامل اعتبارات جهش تولید را که در قالب تفاهم‌نامه بین استانداری و رییس سازمان برنامه و بودجه به امضا رسیده خواستار شد تا در اسرع وقت حمایت از واحدهای تولیدی و پروژه‌های مرتبط در این حوزه به سرانجام برسد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل اظهارداشت: در سال جهش تولید سازمان برنامه و بودجه اعتبار فوق‌العاده‌ای را برای یک پروژه خاص در استان‌ها تامین می‌کند که قرار شد در استان اردبیل نیز برای محور اردبیل-سرچم به طول ۳۵ کیلومتر ۸۰۰ میلیارد ریال منابع اختصاص یابد.

شایقی گفت: این اعتبارات علاوه بر ۴۵ میلیارد تومان اعتبار سفر سال گذشته رییس‌جمهوری به اردبیل است که قرار شد تخصیص آن از طریق برنامه و بودجه ابلاغ شود.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان استان هر کدام به مدت پنج دقیقه درخواست‌ها و مطالبات اهالی حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند تا با پیگیری از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتبار پروژه‌های مورد نظر تامین شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: با درخواست نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار شد هفته آینده رییس سازمان برنامه و بودجه سفری را به استان اردبیل داشته باشند تا بر اساس مصوباتی که در این سفر انجام می‌شود تامین اعتبار طرح‌ها و پروژه‌ها در دستور کار قرار بگیرد.

شایقی گفت: در سفر نوبخت به استان قرار است نشستی در حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و نمایندگان استان در مجلس انجام شود تا به صورت دقیق اولویت‌های تکمیل پروژه‌ها در سال ۹۹ معرفی و اجرای آنها با تلاش و پیگیری‌های مستمر شتاب گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =