۱۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83898490
۰ نفر

برچسب‌ها

خلیج فارس تا روز جمعه مواج و متلاطم است

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد با افزایش سرعت وزش بادهای شمالی خلیج فارس تا روز جمعه در برخی ساعت‌ها مواج و متلاطم می‌شود.

پیام مساعدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در همین مدت به سبب وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: دمای هوا تا پایان هفته تغییرات خاصی ندارد و پیش بینی می‌ شود از اوایل هفته آینده به طور نسبی کاهش یابد. 
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در برخی نقاط همراه با باد و گرد و خاک پیش بینی شده‌است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمالی با سرعت ۱۲ تا ۴۰ و در سواحل جنوبی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت، فردا در سواحل شمالی و مرکزی ۱۰ تا ۳۴ و در سواحل جنوبی گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر، فردا در سواحل شمالی ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر، در سواحل مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ و در سواحل جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر  خواهد بود.
وی بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۰۲ بامداد، مد اول ۱۰:۱۵، جزر دوم ۱۷:۴۲ و مد دوم ۲۳:۳۰ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =