استاندار البرز: خبرنگاران اثر قوی بر تصمیم گیری مدیران دارند

کرج - ایرنا - استاندار البرز طی پیام تبریکی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران به عنوان سفیران دانایی، آگاهی بخشی و ناظرانی دلسوز می توانند با انتقال دو سویه انتظارات بر تصمیم سازی و تصمیم گیری های مهم مسوولان و مردم اثری قوی بگذارند.

عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه با صدور پیامی به مناسبت 17 مرداد ماه مصادف با شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که در چنین روزی در سال 77 در شهر مزار شریف افغانستان به دست گروه طالبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد، افزود: بی شک با توجه به پیچیدگی شرایطی که امروزه در جهان وجود دارد، رسانه ها به عنوان ابزاری قدرتمند و رکن چهارم دموکراسی دولتمردان را در اجرای سیاست هایشان یاری می کنند.

وی معتقد است که دستیابی به توسعه پایدار تنها در پرتو وجود وجدان های آگاه و دلسوز جامعه و مشارکت مسوولانه آحاد عمومی امکان پذیر است و خبرنگار با تکیه بر پشتوانه مردمی می تواند کمک بزرگی به مسنوولان برای شناسایی بهتر مشکلات اجتماعی و رفع آن با استفاده از ظرفیت مردم صورت دهد. 
شهبازی اظهار داشت: امروز جامعه ما مرهون همدلی ها و همزبانی های حمایتگرانه و نقادانه خبرنگاران شریفی است  که بدون چشمداشت از سختی های کار نمی هراسند و تا حصول نتیجه مطلوب دست از تلاش برنمی دارند.

استاندار البرز تاکید کرد که بی تردید  سهم فراموش نشدنی خبرنگاران البرز در مقابله با کرونا به عنوان مشاوران امین و ناصحان مشفق با امید آفرینی، ایجاد وحدت و آرامش در جامعه برای ارتقای سرمایه های اجتماعی و امیدواری به مردم نقش مهم و بسیار خطیری داشته اند.   
وی در ادامه پیام تبریک خود خاطرنشان کرد که اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به ویژه شهید صارمی؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر استان عزیزمان تبریک می‌گویم و توفیق روز افزون این دیده‌بانان جامعه، تصویرگران زندگی و حقوق اجتماعی را از خداوند بزرگ خواستارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =