استاندار کردستان فرا رسیدن روز خبرنگار و سالروز جهاد دانشگاهی را تبریک گفت

سنندج‌ - ایرنا - استاندار کردستان به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی و ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام تبریک بهمن مرادنیا به مناسبت روز خبرنگار به این شرح است: هفدهم مرداد کە در تقویم جمهوری اسلامی ایران بە نام روز خبرنگار ثبت شده فرصتی برای تجلیل و قدردانی از انسان‌های آگاە و بیداری است که در راە آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه گام بر می دارند و قلم شان جز حقیقت نمی نویسد و همه مساعی خود را در راه اصلاح امور بکار می گیرند.

خبرنگاران قشر فرهیختەای از جامعە هستند کە هموارە و با تحمل مشقات و سختی‌ها چراغ امید و روشنگری را در جامعە زندە نگە می‌دارند و در بحران‌ها و گرفتاری‌ها دوشادوش مدیران در تکاپو هستند و مسوولیت خطیر خود را بە نحو مطلوب بە انجام می رسانند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید محمود صارمی، روز خبرنگار رابه تمامی خبرنگاران باعزت، توانمند و شریف استان کردستان تبریک عرض نموده و امیدوارم درسایه توجهات خداوند بزرگ همواره موفق و موید باشید.

پیام تبریک استاندار کردستان به مناسبت چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی

بهمن مرادنیا همچنین در پیامی چهلمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را بە تمامی دوستداران علم و فرهنگ در استان کردستان تبریک گفت، در این پیام آمده است: تأسیس جهاد دانشگاهی درجهت بهره‌گیری از نیروهای علمی و انقلابی و جوان اتفاق مبارکی در آغاز انقلاب اسلامی ایران بود و این ظرفیت اکنون به عنوان یک سرمایه ملی توانسته به خوبی در خدمت تولید علم و پویایی فرهنگ قرار گیرد.

جهاد دانشگاهی با فرهنگ جهادی در تولید علم دانش بنیان و فناورانه بر اساس توان ملی و آموزش های تخصصی، به ویژه در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است و با بهره گیری از استعدادهای جوان در حوزه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در بحث تولید علم و دانش فناورانه در کشور به یک الگوی موفق و معتبر تبدیل شده است.

خودباوری و بهره‌مندی از توان دانش داخلی منشا رشد و توسعه همه‌جانبه می باشد که می توان کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد؛ در این بین جهاد دانشگاهی توانسته علوم و فن آوری روز دنیا را به خوبی در مراکز علمی خود پایه گذاری و با نگاه ارزشی و جهادی مراتب علمی را در حوزه‌های پزشکی، سلول درمانی، فنی مهندسی، علوم انسانی و توسعه فرهنگی و تبدیل علم به ثروت بر اساس مزیت های منطقه ای به خوبی محقق کند.

اینجانب چهلمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را به همه دوستداران علم و فرهنگ کشور به ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان این نهاد انقلابی در استان کردستان تبریک عرض نموده امیدواریم همچون گذشته شاهد پیشرفت، توسعه و خودباوری و خود کفایی در جهاد دانشگاهی باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =