۳۵ هزار بسته حمایتی در رزمایش کمک مومنانه در مراغه توزیع شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: ۳۵ هزار بسته حمایتی در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه با تلاش بسیجیان و گروه‌های جهادی در بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار رشیدی روز چهارشنبه در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در پایگاه مقاومت شهید مدنی این شهرستان افزود: این بسته های حمایتی و معیشتی در طول ماه مبارک رمضان تامین و در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی ادامه داد: مردم نوع دوست این شهرستان با تلاش بسیجیان و مردم خیر از آغاز شیوع بیماری کرونا در کنار مردم بوده و پیش از رزمایش کمک مومنانه نیز یک هزار و ۴۰۰ بسته حمایتی در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در مراغه اضافه کرد: این رزمایش همزمان با سراسر کشور و در لبیک گویی به فرمان رهبری در حمایت از خانواده های نیازمند در سه مقطع آغاز شده است.

رشیدی گفت: مقطع زمانی اول این مرحله از عید قربان تا عید سعید غدیر، مقطع دوم آن در دهه اول محرم و مقطع سوم آن نیز در دهه آخر صفر و همزمان با ایام رحلت پیامبر اسلام (ص) و اربعین حسینی خواهد بود.

وی افزود: در این طرح اجتماعی، خادمان بسیجی و خیر این شهرستان به همت پایگاه های مقاومت، تا پایان بیماری کرونا در کنار مردم و اقشار نیازمند خواهند بود.

وی ادامه داد: مقطع اول این طرح با توزیع بیش از سه هزار بسته حمایتی در بین اقشار نیازمند توسط گروه های جهادی و بسیجیان این شهرستان از عید قربان آغاز شده است.

وی اضافه کرد: انتظار این است که مردم دلسوز و خیران این شهرستان  در حد توان خود کمک و یاور پایگاه های مقاومت و گروه های جهادی در رزمایش کمک مومنانه و حمایت از نیازمندان باشند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =